Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki fel tudná a sorolni...

Valaki fel tudná a sorolni nekem MARVEL filmeket?

Figyelt kérdés
Néhányat tudok,mint pl. a Vasember 1,2,(3) .Tehát az ilyesmi "korszerubb" filmeket mert gondolom vannak ilyen régebbiek is amik annyira nemérdekelnek csak ha jo a minoséguk.Előre is koszonom szépen a válaszokat.

2013. ápr. 7. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
A Marvel-moziuniverzum keretében először megjelent film a A Vasember (2008) volt, melyet A hihetetlen Hulk (2008), a Vasember 2. (2010), a Thor (2011), az Amerika Kapitány: Az első bosszúálló (2011) és a Bosszúállók (2012) követettt. Hat további film áll a fejlesztés és gyártás valamely szakaszában: a Vasember 3. és a Thor: Sötét világ forgatása zajlik, a Captain America: The Winter Soldier előkészítő fázisban van, míg a Guardians of the Galaxyt, az Ant-Mant és a Bosszúállók egyelőre címnélküli folytatását bejelentették.
2013. ápr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Neked melyik a kedvenced? :))
2013. ápr. 7. 19:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Vasember :D
2013. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem is.Várod már a 3. részét??Én a napokat számolom.Nemrég voltam moziba és annyira hevesen vert a szivem mikor a film vetitése elott bemutatták a Vasember 3. előzetesét.Egyébként is imádom de ha nem Robert Downey Jr játszanán Tony-t szerintem nem lenne olyan jo. <3<3<3RDJ .....imádom az oszes filmjét
2013. ápr. 7. 22:03
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak szerintem már reklámozni is kéne a TV-ben 18 nappal a oremier elott de mindegy.Holnap csak 17 nap 25.-éig.Bezzeg más filmeket néha màr 2 hónappal a premier elott reklámoznak. :)
2013. ápr. 7. 22:12
 6/9 HammerFist válasza:

A Megtorló is marvel termék,a Pókember is az Xmen is meg a Szellemlovas 1,2,és talán még a Fantasztikus Négyes is. :)

De ha megnézed a Marvel Ultimate Alliance c. Játékot abban minden karakter marveles és sztem már mindről készült film is. :)

2013. ápr. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezeket szándékosan nem említettem ezeket mivel én a Marvel-moziuniverzumról írtam vagyis azokról a Marvel filmekről amik kapcsolódnak egymáshoz . :D
2013. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:) koszike
2013. ápr. 10. 21:12
 9/9 D12 válasza:

Bizony, Xmen / elsők / farkas is marvel, sőt a fantasztikus négyes is, pókember 3 része , és a Hulk-nak is van 2-3 része:)Sőt Daredevil is, de nem is sorolom itt egy link amin az összes rajta, hirtelen meg is lepődtem mennyi van:D

[link]

2013. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!