Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tudom kiírni dvdre a...

Hogy tudom kiírni dvdre a filmet, hogy le játssza a dvd lejátszó?

Figyelt kérdés

Kiírtam sima adat lemezként de nem játszotta le.

Most ha a lejátszó csak tegyük fel divxet játszik akkor most minden egyes filmet át kell konvertálni divixre? Most azt csinálom de nagyon lassan tölt. Nem lehet vhogy felpörgetni ezt az egészet?



#DVD lejátszó #film convertálás #film konvertálás
2013. ápr. 6. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan tuti nincs, hogy egy DVD csak divxet játszik le.

Jó lenne tudni első körben, hogy milyen formátumuak a filmjeid: divxek vagy rendes DVD-Videok?

2013. ápr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze több formátumot játszik csak példának írtam. Mp4 leginkább.
2013. ápr. 6. 10:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Sok olyan lejátszó van, ami az MP4-et nem játssza, főleg a régebbi darabok. Ha mindenképp a dvd-n akarod nézni a filmeket, át kell konvertálni divx-be. Mert amúgy jól csináltad, ezeket adatlemezként kell írni.
2013. ápr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
fúú az elég nagy szívás akkor. sztem egy órája megy a konvertáló és még csak 10%on jár:S
2013. ápr. 6. 10:52
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincs valami gyorsabb cucc?
2013. ápr. 6. 10:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Milyen átalakítót használsz ?
2013. ápr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
divx plus converter megy most de nagyon lassú. Nekem valami olyan kellene ami tényleg gyors és nem 3 óra 1 film. Pedig csak 1.08 gb a film.
2013. ápr. 6. 11:04
 8/12 A kérdező kommentje:
mp3ra is jó lenne azt is játszik csak ne lenne ilyen lassú:S
2013. ápr. 6. 11:18
 9/12 A kérdező kommentje:
Na találtam egyet hátha valaki másnak is segítek vele. Ultra video converter (14% 5 perc alatt ugyanolyan minőségbe.)
2013. ápr. 6. 11:51
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy valamit félreértek,de szerintem JELENTŐSEN megkönnyítené a dolgot,ha eleve avi-ban töltenéd le,divx kódolással. Azt kiírod és lejátssza. Vagy leszeded "hagyományos" formátumban(legtöbbször ISO-fájlokban töltik föl) és kiírod,csak az viszont elég nagy méretű és elfoglal egy egész DVD-t,míg ha avi-ban töltöd,akkor többet is kiírhatsz egy lemezre.


DVD lejátszók tudtommal nem támogatják az mp4,mkv,stb. tehát ezeket a "modernebb" formátumokat,sajnos még az újabbak sem. Ajánlom figyelmedbe ezt a kérdést,hátha segít:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..


Remélem segíthettem!

2013. ápr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!