Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem tudtok magyar feliratot...

Nem tudtok magyar feliratot ezekhez a filmekhez?

Figyelt kérdés

Haunted Changi

Chichibu demon



2013. ápr. 3. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos tudtommal még egyikhez sincs :(


A Chichibu-hoz meg valószínűleg nem is lesz,mivel a rajta lévő angol felirat is égetett,ami azt jelenti,hogy ha valaki magyar feliratot szeretne készíteni hozzá,ahhoz az időzítéssel is bajlódnia kéne. A Changi-hoz sem valószínű,hogy lesz,nem olyan népszerű film,hogy akárki is "pazarolja" rá az idejét.


Egyébként megérné megnézni mindkettőt,mert nagyon jó filmek. Angolul tudsz valamennyire?

2013. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sejtem,hogy nagyon jó filmek,kb már egy éve próbálok feliratot szerezni hozzájuk!

Angolul tudok nagyjából,de olvasni,fordítani és nézni is a filmet egyszerre,azért még nem megy :)

2013. ápr. 4. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom...ez inkább attól függ,hogy mennyire gyors a "reakcióidőd",vagy hogy is mondjam. Ha nem is értesz néha egy-egy szót az még nem olyan nagy baj,ha mellette viszont gyorsan tudsz olvasni és az angol mondatszerkezeteket is érted(tehát csak egy-egy szót nem értesz egy mondatból).


Szerintem ha érzed annyira "gyorsnak" magad,akkor érdemes elkezdeni,mert ha csak a nagyját érted,úgy is érthető,de fejleszti a nyelvtudást is.


Egyébként ha megkérdezhetem,mennyi idős vagy? Vagy inkább úgy kérdezném,hanyadikos. Csakhogy nagyjából be tudjam határolni a nyelvtudásod. Persze nem baj,ha nem adsz erre választ :)

2013. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként én sem értettem minden egyes szót,még amikor először néztem őket.
2013. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!