Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismeri valaki ezt a filmet?...

Klopusz kérdése:

Ismeri valaki ezt a filmet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A film a II. Világháborúban játszódik, Amerikában. Szereplői pilóták. A fő konfliktus a színesbőrűek és fehérek közti ellentét. Ezek nem szolgálhattak egy században, viszont a színesbőrűek "takarították" az utat a fehér pilóták előtt.

Örülnék a film címének, hogy megmutathassam a lányomnak.



2013. ápr. 3. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Red Tails lehet a leírás alapjján....remélem tudtam segíteni :) ha mégsem ez az,akkor írj és gondolkozok még :D
2013. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*alapján
2013. ápr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen, valami ilyesmire gondoltam, de mégsem egészen, mert a filmet több, mint tíz éve láttam, ez pedig 2012-es.


Azért köszönöm a segítségedet!

2013. ápr. 4. 08:58
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Még egyszer köszönöm, azt hiszem végül megtaláltam.


A film címe: 99-es alakulat (bár Pilóták háborúja címen is szerepel), 1995-ben készült.


Szép napot!


klopusz

2013. ápr. 4. 09:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy megtaláltad és felkeltette a film az érdeklődésem,úgyhogy még meg is fogom nézni :) Remélem teszik/tetszett a kislányodnak :)
2013. ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen, tetszett a lánynak. Egy 16 évesnek teljesen idegen a szegregáció - már, ha normális családban él :-)

Ezzel a fimmel talán érthetőbbé teszi az ember az egész faji kérdést. Inkább ez, mint a Ku-klix-kán-os vérengzős, elvadult feldologzások.


Remélem, Neked is tetszeni fog!

2013. ápr. 10. 08:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!