Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Spartacus vér és homok,...

Spartacus vér és homok, Trónok harca?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb sorozat ? Hány évaduk van és mennyi van szinkronizálva ? Magyarul nézném inkább, de nem akarok úgy járni hogy elkezdem magyar szinkronnal, amikor meg már megszoktam a hangjukat utána angolul kell folytatni.

2013. ápr. 2. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor kezd angolul.

Spartacus 3 éved (+1 előzmény sorozat). Most tart a 8. résznél. Még 2 lesz.


Trónok harca is 3. évadnál tart. Most volt az 1. rész.


Szerintem Spartacus jobb sorozatban. Trónok harca könyvben az igazi.

2013. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi! És az előzmény sorozattal érdemes kezdeni vagy a simával ?
2013. ápr. 2. 15:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Oh, igen. Mivel előzmény, a sima után érdemes nézni.


Tehát 1 évad, utána az előzmény (Gods of arena) és utána a 2. évad és így... :)

2013. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyszerű sorozat, bár én a Trónok Harcát jobban szeretem. A Spartacusnak nem annyira jön be a látványvilága, meg a sok CGI engem már egy kicsit zavar, de ennek ellenére nagyon szeretem. Viszont a Trónok Harcának jobb a története, és a karakterek is nagyszerűek, de kicsit lassan indul be, de utána már pörögni fog az esemény. Akármelyiket is választod, utána mindenképp nézd meg a másikat is. :)
2013. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Spartacus 1. évadja hatalmas volt, a többi sem rossz, de az már nem annyira zseniális.

Andy Whitfield a legjobb választás volt Spartacus szerepére, ő miatta volt olyan jó az első évad szerintem, de ő nem helyettesíthető, az új Spartacus-sal már nem annyira jó a sorozat, pedig ő is jó színész, de Andy-nél csak rosszabb lehet.


Spartacus többi évadjánál már jobb a Game of Thrones szerintem, de hülyeség lenne ezen vitatkozni, nézd mind a kettőt, úgy is kevés évad van még csak mindegyikből, egy hét alatt végignézel simán egyet.

Magyarul meg sokkal szarabb mindkettő, de te tudod.

2013. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb, illetve minőségibb a Trónok harca
2013. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Spartacusnak már vége. :(


Trónok harcánál meg még a könyvsorozatot se fejezte be az író, nem tudom, mi lesz belőle.

2013. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Balanus_concavus válasza:
Spartacust végig néztem, nem is lesz belőle több évad. A trónokból az első két évadot láttam. Nekem a Spartacus jobban tetszett, persze a trónok is jó.
2013. júl. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!