Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Twilight melyik részében...

A Twilight melyik részében van Esme története?

Figyelt kérdés
Szisztok!A Twilight melyik részében van Esme története??vagy egyáltalán benne van??többször is láttam az Alkonyatot és Esme történetét is ismerem,de ne tudom...valahogy kimaradt vagy ilyenek..:S

2013. ápr. 2. 13:44
 1/7 A kérdező kommentje:
*kimaradt-ot úgy értem h nem emlékszek rá..
2013. ápr. 2. 13:46
 2/7 anonim ***** válasza:
A filmben nem nagyon emlékszem,hogy benne lett volna.A könyvben benne volt.
2013. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Olyan részletesen nincs benne, mint Jasperé vagy Rosalie-é, ha arra gondolsz. Mármint nem emlékszem rá, pedig (ne ítéljetek el) nyolcszor olvastam a Napfogyatkozást, amiben az a kettő van. :)

Ilyen alap dolgokat tudni róla, hogy változott át, mikor, meg ilyenek, de többre nem emlékszem.

2013. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
okosabb nem lettem,de azért köszi:D
2013. ápr. 2. 14:35
 5/7 anonim ***** válasza:
a filmbe nincs benne
2013. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az Alkonyatban (első rész) van benne, de csak nagyon röviden, és a filmes változatban.

Ha érdekelnek a szereplők élettörténetei, akk ajánlom neked a "Twilight világa hitelesen, színesen" c. könyvet.

[link] (itt olvashatsz a könyvről részletesebben is)

2013. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6:

tudom,már olvastam...csak sajnos nem részletesen vannak a háttértörténetek:ssss:dddd

2013. szept. 11. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!