Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikorra várható a Gun Gale...

Misi018 kérdése:

Mikorra várható a Gun Gale Online című Anime folytatása?

Figyelt kérdés
Sword Art Online folytatása !!!

2013. márc. 31. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudni, nincs bejelentve még az sem ,hogy egyáltalán lesz-e.
2013. ápr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor ez mi ha nincs bejelntve ? [link] :D
2013. ápr. 1. 14:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez kérlek egy hiteltelen, forrást meg sem jelölő koholmány, médium béli hazugság, köznyelven ezt kacsának szokás csúfolni. Nincs hivatalos bejentése az animének, a hatalmas fan réteg miatt előszeretettel terjesztenek ilyen hamis híreket, de jelenleg semmiféle szó nem esett még egy esetleges folytatásról, ez csupán a fanok light novel és animebéli fogadtatás miatt feltüzelt spekulációja.


stúdió oldala: [link]

hivatalos twitter: [link]

megbízható angol nyelvű animés híroldal: [link]


Ha ezeket megnézed, szintén nem fogsz találni semmit. Egyébként az anime még bőven nincs lecsengve, BD eladások, USA szinkron miegymás, 2013 vége 2014 eleje talán amikor is valami hír esetleg jöhet róla, de a megjelenése még nagyon messze van (persze ha lesz egyáltalán).

2013. ápr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 1. 20:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, egy olyan opening amit ha leolvasod a leírást egy fan csinált, nem az eredeti openingje az animének, mert az még be sincs jelentve. Hogy idézzek a leírásból:


you can also give opinions on this fanmade opening.

fanmade opening

_fanmade_


vagyis a rajongó keze munkája. Ha ez nem lenne elég a videó címében benne van a MAD jelölés, amit sajnos én most meg nem tudok mondani neked minek is a rövidítése, de lesarkítva mondjuk azt ,hogy olyasmi mint az AMV csak kifejezetten japán készítésű. Higgy nekem, nincs még bejelentve folytatás, ha lesz, azokon az oldalakon amiket linkeltem feltüntetik.

2013. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 nazguls válasza:

A "MAD" Az egy híres, már-már profinak számító opening készítő, teljes nevén "MADMasaomi".


Azpm lívűl, kedves kérdező, a kiadás valószínűleg 2014 végére várható, amikor is lezajlanak az eladások, a főbb szinkronok is befejeződni látszanak. Pontosabban, a hír kiadása egy esetleges premierről. Én azt mondom, 2014 nyár/ősz-re várható az a bizonyos első rész, utána meg 1-2 hetes időközönként megjelenik.

2013. okt. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 banyák mihály válasza:
láttam egy plakáton hogy elvileg 2014.7-én lesz valami
2014. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Koncore válasza:
ápriisban ha minden igaz vagy lehet a fairy tail-re emlékszem...
2014. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2014. máj. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
TEGNAP JELENT MEG !!! [link] Enjoy it! ^^
2014. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!