Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a cime? Regen lattam igy...

Mi a cime? Regen lattam igy csak egy egy reszletre emlekszem de egy nagyon jo mumias film, a cimet tudjatok?

Figyelt kérdés
Az van benne mar amennyire emlekszem hogy feltarnakegy sirt utana vaami elszabadul es meh akarja oket olni aztan van valamilyen kotabla meg egy farao akinek arany szarnyai lesznek es a film vegenel senki nem emlekszik csak a csaj meg a pasas ja es az is benne van hogy valamilyen szornymeg akarta olni a lany de jott a pasas es megmentette de ez olyan kepzeletbeli volt vagyis a csaj tenyleg veszalyben volt de csak o latta a szornyet az is volt meg benne hogy volt egy nagy kigyo amit az egyik haverja a foszereplo pasasnk asszem haverja volt nagyon ertett a robbantashoz es egy dinamittal kezeben bekapta a kigyo es a kigyo es a pasi is meghalt

#múmia #arany szarnyak
2013. márc. 30. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Azthiszem a Fáraó bosszúja című filmre gondolsz:D
2013. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kosz es bocsi az ekezetek miatt telorol vagyok
2013. márc. 31. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!