Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak olyan mostanában...

Vannak olyan mostanában készült filmek, amiknek főszereplője teltebb lány (/fiú), de ez mégsem kap a filmben nagy szerepet?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a legtöbb film szereplői nagyban idealizált alakok, ha pedig pl. egy (fogalmazzunk szebben) ducibb lány a főszereplő, akkor a film története legnagyobbrészt ez a tény köré épül.
2013. márc. 30. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Emberi százlábú 2. :) Martin az elég zsírdisznó.


Egyébként nem nagyon. Azt hiszik, hogy ez valami nagy húzás, hogy sajnáltatják a dagadtakat. Aki szintén kövér, az együtt tud érezni az ilyenekkel. Ezekkel akarják kifejezni, hogy nem kéne piszkálni őket. Engem ez nem nagyon hat meg, mert szerintem egy vagy kettő olyan túlsúlyos ismerősöm van, aki betegség miatt az. A többi az csak lusta paraszt. Nem szeretem ezt a témát. :) Fogyjanak le, ha nem akarják, hogy kiutálják őket. Egy normális ember nem kövér. Még jó is, hogy nem veszi át mindenki ezt a nagy mindenkit el kell fogadni olyannak, amilyen mentalitást. Ha nem kapnának negatív visszajelzést, akkor nem fogynának le úgysem. Így még segítjük is őket, hogy ne haljanak meg olyan hamar. Nem kapnak szívinfarktust olyan nagy eséllyel, ha lefogynak... Még hálásak is lehetnének.


Olyan 'halál'táboros szintűek az ilyen filmek. Már túl sok zsidó sajnáltató film van, kell még mellé valami aktuálisabb, és nem mellesleg hihetőbb. A fogyasztói társadalom úgyis szép dolgokkal rendelkezik, mint a gyorséttermi hálózatok, amit jól ráerőltetnek az amerikaiakra is, merthogy olcsóbb, mintha otthon főznének.

2013. márc. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem éppen így gondoltam. Nincs rossz véleményem se a túl vékony, se a túl kövér emberekről, egyiket sem találom "undorítónak" (ezzel a szóval sok ilyen esetben találkozhatunk). Szólnak filmek nagyon vékony, esetleg anorexiás lányokról és olyanokról is, akik már egészségtelenül túlsúlyosak. Én olyan esetre gondolok, ami még egészséges határok között van.
2013. márc. 31. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!