Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretnék szerepelni egy...

Szeretnék szerepelni egy horror filmben, vagy rendezni egyet, ez normális?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy tisztában vagyok velem,hogy ez nem fog bekövetkezni,nem is tanulok színésznek meg semmi. De rólam tudni kell,hogy a horror a mindenem,egyszerűen rabja vagyok. Annyira jó ötleteim lennének,milyen filmet rendeznék,de szívesen szerepelnék is benne,akár gyilkosként akár áldozatként. Ez normális,hogy ennyire oda vagyok a horrorért? Egyszerűen egyik filmtől sem tudok félni,pedig szeretnék :/

2013. márc. 28. 00:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és még az,hogy mindenki mondja,hogy este nem mer nézni mert rosszat álmodik,meg nem tud aludni.. Én kb minden horrort este néztem sötétbe egyedül és simán alszok utána meg se kottyan. Ezek normális dolgok? (Amúgy nem menőzésből írtam,mielőtt valami okos ideírna,egyszerűen szeeretném tudni. Nem szeretném,ha őrültnek néznének)
2013. márc. 28. 00:57
 2/10 anonim válasza:

Ez természetes . Neked valószínűleg erős az idegzeted . Lehet te a My little pony tól kapnál szívinfarktust .

Miért lennél ettől őrült ?

2013. márc. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért ne következhetne be? Nem tudom, hány éves vagy, feltételezem: fiatal. Így később, ha lesz pénzed, finanszírozhatsz egy ilyen produkciót. Ott aztán lehetsz a rendező segédje, beteheted magad mellékszereplőnek (ha színészkedni nem tudsz), stb.
2013. márc. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha megköveztek is érte, de szerintem a horror filmek iránti beteges rajongást nem tartom egészséges dolognak.
2013. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Semmi furcsa nincs abban, hogy szereted a horrorfilmeket. Az meg végképp nem furcsa, hogy szeretnéd is csinálni a kedvenc dolgodat. :)

Egyébként milyen fajta horrorokat szoktál nézni? Csak kíváncsiságból kérdezem, mondhatnál pár filmcímet, amit esetleg nagyon szeretsz, de nem annyira ismert, hátha mondasz valami újat. :)

2013. márc. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát nagyon olyat ami nem annyira ismert nem hiszem,hogy fogok tudni mondani,de írok egy csomót,amik nekem tetszettek,és majd eldöntöd!:)


Halálos kitérő 1-5,Texasi láncfűrészes (1974-es,2006-os,2003-as,nekem ezek a részek tetszettek,legelső horror filmem volt:) )Az árva,Köpök a Sírodra,Menekülj!,Viasztestek,A sziklák szeme,A sziklák vére,Péntek 13 sorozat,Halloween sorozat,Rémálom az Elm utcában,Sikoly 1-4,The Girl Next door (2007),Védtelen gyermek,Hívatlanok,Elhagyott szoba,Tudom mit tettél tavaly nyáron,Motel 1-2,Holtak hajnala(2004),Tükrök,Eden Lake,A szem.


Nem nagyon szeretem a szellemes filmeket,ezt az is mutatja,hogy a fenti listában elég kevés van,de ez a 2 személyes kedvenc:


Amityville horror(rettegés háza),Kísértetjárás connecticutban!


Egyelőre ennyit tudtam összeszedni,de majd még írok ha eszembe jut! Amúgy az ilyen nagyon beteg filmeket,mint a Szadoma 120 napja, Gore Vomit trilogy nem szeretem.

2013. márc. 28. 12:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Aranyosak. :) Ha belegondolok, régen én is inkább a véresebb filmeket szerettem, picit magamra ismertem bennük, bár van közöttük pár, amiket akkor sem szerettem (Sziklák szeme, Tükrök, Sikoly, Tudom mit tettél tavaly nyáron). A nagyon tini horrorokat sosem szerettem. :) De a többi filmed viszont tetszik, sokat megnéztem közülük, amikor még kijöttek. :) És amúgy ez butaság, hogy a horror filmektől beteg, torz lelkű ember leszel. Fentebb említették, hogy nem egészséges érte ez a rajongás, de az én példámból is tanúsíthatom neked, hogy nem lesz tőle bajod. :) Igaz, hogy én sosem akartam filmet rendezni, de én is sok horrort néztem. Viszont találtam két meglepőt a filmjeid között. Az Eden Lake-et és a Girl Next Door-t. Ezek már komolyabb filmek. :) Szeretem őket én is, bár a Girl Next Door-nál szerintem jobb az An American Crime, ha még nem láttad, akkor nézd meg. :) Ma már csak ritkán nézek ilyen kínzós filmeket, mert a lélektani drámák jobban lekötnek. De ha olyan hangulatom van, akkor persze letöltök egy újabbat, és megnézem. :)


Egyébként írtad, hogy nem tudsz félni a filmeken. Én sem, szóval ebben hasonlítunk. :) Mivel többnyire ilyen ölős filmeket írtál, azokon nem is lehet félni, mert nem arra valók. Ha félelmeteset keresel, akkor olyat nézz meg, amiben nyomasztó gondolatok vannak. Valamilyen nem megmagyarázható dolog például. Nézd meg a Dead End-et, meg az 1408-at, ha még nem láttad. Ezek már félelmetesek, nem pedig véresek. :)


Adok még egy tippet. :) Ha azt szeretnéd, hogy tényleg 100%-osan legyen hatása egy filmnek, ne teljesen a horror filmek között keress. Nézd meg a Két nővér című filmet. Amint vége lesz a filmnek, és megértetted a tartalmát, nem fogsz csak úgy felállni utána a székből. Az ilyen filmek keményebbek akármelyik horrornál. :) De mondok egy ismertebbet is, a Rekviem egy álomért esetleg.


Hát most ezek jutottak eszembe hirtelen. :)

2013. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Láttam az An American Crime-t is. Amúgy az ilyen tudom mit tettél tavaly nyáron,Tükrök,Sziklák szeme nálam egyszer nézős kategória. Megnéztem,tetszett,de ennyi volt,többször nem veszem elő. Visszatérve,szerintem mind a kettő jó,Az An American Crime is,meg a The Girl Next door. Azért ezeknek is van hatása az emberre. Amúgy néztem már olyan filmeket is,az 1408-at is láttam,de nem tudtam félni rajta. Persze van egy hangulata,de félelmet nem váltott ki. Amúgy én sem érzem magam úgy,hogy beteg lennék ettől.
2013. márc. 29. 00:17
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet egy kérdésem?:D Fiú vagy,vagy lány?
2013. márc. 29. 00:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát persze. :) Fiú vagyok.
2013. márc. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!