Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Cobra 11-nek már soha nem...

A Cobra 11-nek már soha nem lesz vége?

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 01:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Epizodikus sorozatokat addig tudod húzni, amíg van elég nézője, és a szereplők sem kérnek irreálisan magas gázsit érte. Így akár több száz rész is lemehet belőle.


A kérdésed úgy hangzik mintha zavarna, de akkor egyszerűen ne nézd. Széles a sorozatkínálat.

2013. márc. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát nem is nézzem csak ha reklám van és azt mutatják már idegesít.Nem bírom már.

+ a tesóm akivel egy szobában vagyunk mindig azt nézni...

2013. márc. 27. 01:34
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Mi bajod vele? Az, hogy a német AUTÓPÁLYA rendőrök a maffialeszámolástól kezdve a tömegpusztító fegyverek leszereléséig mindennel foglalkoznak?
2013. márc. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

"Hát nem is nézzem csak ha reklám van és azt mutatják már idegesít.Nem bírom már. "


Én meg a valóvilág és az éjjel nappal Budapest című alávaló szennyműsorokat utálom,mégsem veszik le. Akkor már inkább a Cobra 11. Mellesleg élnék azzal a mondattal,amit a valóvilág és egyéb szennyeket pártolók gyakran vágnak a fejünkhöz:"akkor nem kell nézni..."

2013. márc. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell nézni...

Én már eljutottam oda, hogy a híradókon kívül semmit nem nézek a tévében, a kulturális igényem a filmek terén másképp oldom meg.

2013. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
53%
Én az első résztől kezdve nézem. szerintem a bk.-nak hamarabb vége lehetne mint a cobrának. ízlések és pofonok. én meg attól kapok agy f*szt amikor délelőtt nincs mást leadni mint telesop meg '' most küldöm a pénz energiát'' idiótaságok. arról már ne is beszéljunk hogy '' jaj de bele halok úgy szeretem juan hoset és egésznap utána sopánkodok'' sz*r takonygép szappanoperákat képesek leadni. de hát a jelek szerint erre is van igény.
2013. ápr. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
70%

Ha egy szobában vagy a tesóddal, neked akkor sem kell nézned! Tudod, van az a dolog, amit úgy hívnak, hogy láb. Fogod magad és szépen kimész a szobából, amikor azt nézi és valami hasznossal töltheted el az időt.

A reklámról pedig el lehet kapcsolni! Amikor reklám van kapcsolj el és pár mp múlva kapcsolj vissza!

Húha! Eget rengető tanácsokat adtam! Gondolom ezek még csak eszedbe sem jutottak!

2013. máj. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
remélem nem :D
2013. jún. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!