Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Japán horror, meik ez? (lent...

Japán horror, meik ez? (lent részletek)

Figyelt kérdés
nem emlékszek a címére, azt tudom hogy több részletböl állt a film, és ahogy haladtak a részek időbe visszafele ment, minden rész az előző rész előzménye volt. ha jolemlékszek valami árnyék követte az áldozatokat. valaki aki látta irja meg a címét pls

2013. márc. 25. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ju-On ?
2013. márc. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy előttem is mondják,ez valamelyik Ju-on lehetett:

[link]


6 részes. Vagy lehetett az amerikai remake is,az Átok. Az annyiban japán,hogy ott játszódik. Egyébként elég gyenge.


És meg ne haragudj,de:

*emlékszem

*melyik

2013. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De magyar címe az Átok ;) vagy ahogy még könnyebben meg lehet találni: "The Grudge" Tényleg, amúgy véletlenül nem volt benne egy "Kayako" nevű kísértetcsaj, és egy kiskölyök, (aki szintén szellem volt, csak most nem ugrik be a neve)? :D :D
2013. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti (japán) Változat sokkal jobb!!! :D
2013. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Csaba9323


Osztom a véleményed,tényleg jobb :)

2013. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

láttam az átoknak mind2 verzióját de ez nemaz, viszont már megtaláltam ju rei a címe :D

de köszönöm a válaszokat ^^,

2013. ápr. 25. 16:15
 7/12 anonim ***** válasza:
:D ez vicces. Egyébként a Ju-rei az szinte a "testvére" a Ju-on-nak. Mindegy mostmár :)
2013. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát hasonlo de engem mondjuk jobban lekötött, igy h visszafele mennek az események beforgatott :D meg japán szinkronnal az átok is jobban adta, ez meg nincsis magyarul :D
2013. ápr. 25. 16:59
 9/12 anonim ***** válasza:

A Ju-on is elég sokat ugrál az időben :) Elég zavaros horrorfilm.


Egyébként nem értettem teljesen ezt a mondatot. Most akkor az tetszik,ha szinkronos,vagy ha nem? :) Nekem az jött le,hogy az tetszik,ha nem. Mert a Ju-on filmekhez sincs szinkron... :)

2013. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
aztetszik ha eredeti szinkronos :D gyakran elszúrják a magyarszinkronnal :(
2013. máj. 8. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!