Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Született feleségek záró...

A Született feleségek záró epizódjában Eddie miért nem szerepelt?

Figyelt kérdés

Ma fejeztem be a Született Feleségeket, és attól eltekintve, hogy szerintem a vége lehetett volna kicsit boldogabb, mondjuk ha abbahagyják pókerezés közben az egészet, és nem mondják hogy többet nem találkoztak...

Na, de az tűnt fel, hogy a végén amikor Susan elmegy, akkor ott a szellemek között nincs ott Eddie. Szerintem elég meghatározó szereplő volt, vajon miért nem volt ott?

Mert pl. Carlos anyja, vagy Bree gyógyszertárosa ott volt, pedig ők nem is szerepeltek annyit a sorozatban.


2013. márc. 24. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
mert nem váltak el túl nagy békében. és akkor most finoman fogalmaztam :) a készítőket beperelte a színésznő.
2013. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát a sorozatból is emiatt írták ki?
2013. márc. 24. 17:16
 3/9 anonim ***** válasza:
asszem vmi olyasmi volt h nicolette sheridan azt állította h bántalmazta őt a producer, ezt jelentette, de senki nem tett semmit. ezután mark cherry szépen kiírta őt a sorozatból, a színésznő pedig beperelte h igazságtalanul járt el, stb. vmi ilyesmi volt.
2013. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értem. köszi hogy válaszoltál!

Nem tudom ma mit fogok nézni... Annyira szerettem a született feleségeket, hogy nem tudom felfogni hogy vége van. Nem hiszem, hogy találok valaha még egy sorozatot, ami ennyire lekötött.

2013. márc. 24. 17:45
 5/9 anonim ***** válasza:
én is nagyon szerettem,a kezdetek óta néztem (eredeti nyelven). mikor megtudtam h vége lesz, hát nagyon elkeseredtem :s az utolsó rész nem tetszett, az h mondták h nem találkoztak többet, az nagyon lerontotta :s jól meg is sirattam :) elég sok sorozatot nézek, szóval van azért ami "pótolja".
2013. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én még most próbálom kitalálni, hogy mi legyen az ami méltó arra, hogy átvegye a helyét. Valami hasonlót szeretnék.
2013. márc. 24. 18:36
 7/9 anonim válasza:

én is imádtam a sorozatot, Mike temetésénél az egész részt átbőgtem, hát még az utolsó részt!

ugyanezt éreztem, mint te most! aztán egy ideig szörfölgettem a neten, belekukkantottam mindenféle sorozatba, és végül a Pretty Little Liars-nál lyukadtam ki, ami eléggé hasonlít rá, csak négy gimnazista lány a főszereplő. igazán jó sorozat ez is, tényleg szeretem :)

2013. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:D én is azt néztem utána. :D most jött ki a 4.évad nemrég. :D
2013. júl. 9. 19:22
 9/9 anonim válasza:
Igen, most jött ki a negyedik évad, már megnéztem a 4. részig, de nem találom tovább sehol...:( Te hol nézed, tudsz segíteni?
2013. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!