Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? Asszem...

Melyik ez a film? Asszem amerikai pite de nem tudom hogy melyik része.

Figyelt kérdés

Az van benne, hogy a pasi átmegy a csajhoz és le akarnak feküdni egymással, de a csaj apja beállít a pasi meg pucéran elrejtőzik, aztán meg az apa észreveszi hogy lehet, hogy van valaki a házban és elkezdi keresni. A csaj meg próbálja leállítani az apját, de nem jár sikerrel. A pasi elrejtőzik a fürdőszobában a szárítóban, és az apa meg észreveszi hogy van valaki ott, a pasi gyorsan kiugrik a szárítóból, meztelenül elviharzik, az apa meg azt hiszi, hogy egy pucér betörő aki a lányát akarta zaklatni, hívja a rendőröket meg a hírekbe is bekerül. Aztán belenéz a szárítóba és látja hogy a csávó belefosott ijedtében és végig ezt kiabálja: Ez belefosott a szárítómba, ez belefosott a szárítómba.....

Azt tudom, hogy halálra röhögtem magamat ezen a jeleneten csak nem tudom már hogy melyik film volt ez, ha amerikai pite akkor hányadik része, de szívesen megnézném a haverokkal megint. :DDD



2013. márc. 23. 20:42
 1/2 Thomas94 válasza:
69%
Amerikai pite 5 a pucér maraton
2013. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! :D
2013. márc. 29. 11:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!