Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki ért a dragon ball részekhez?

Ki ért a dragon ball részekhez?

Figyelt kérdés
Van a Dragon ball Z, és a GT. A Z az 291 részes, azt tudom hogy az a legelső sorozat. A GT az a Z nek a folytatása? Vagy egy átírt Z-lenne? Ha folytatása akkor csak ez a 2 sorozat van belőle? Vannak még kiegészítő részek? Válaszokat előre is köszönöm=)
2013. márc. 23. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:

A GT az egy pocsék filler szezon, az Z vége az eredeti befejezés.

Ezen kívül van még a Kai, ami a Z filler mentes változata.

2013. márc. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Tehát a Z-t ha letöltöm, nem maradok le semmiről. És a 291. rész a legvége? Be lett fejezve a mese? Mert manapság annyi mesét nem fejeztek még be:I És az olyanokat olyan rossz a felénél abba hagyni:I És köszi, ment a pacsi:D
2013. márc. 23. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez be lett fejezve rendesen kivételesen.
2013. márc. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezeken kívül még van néhány külön film, amik valamilyen szinten kapcsolódnak ugyan egy-egy időszakhoz, de mégis teljesen más történetszálon futnak mint az eredeti Z sorozat.

Itt megtalálod őket felsorolva:

[link]

Letölteni ugyan már nem lehet, de a címek alapján meg tudod keresni őket.

2013. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:) A letöltését megoldom. Mentek a zöldek='))
2013. márc. 23. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Várj!A sima Dragon Ballt ne felejtsd el ami kb 150 részből áll


Ki ne hagyd a sima Dragon Ballt hiszen rengeteg humor van benne és persze ott ismered meg az alapokat,a Z-et hülyeség úgy nézni hogy semmit nem tudsz az alapokról


A Z is jó de nekem a sima jobban tetszett.A Z-ben inkább a harcra és a sztorira öszpontosítottak,humor itt is van de jóval kevesebb mint a sima Dragon Ballban


A GT-t nem érdemes megnézni,mert akkor kiábrándulsz a sorozatból,egyszerűen egy trágyalé


A movie-k azok jók,mert Z stílusban csinálták őket

2013. márc. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nah így már világos:D Szerencsére eddig még csak 3 részt néztem meg, de nem is nagyon értettem amiket mondtak benne.( jó gondoltam hogy kitaláltszió, és ezzel akarják a mesét lerövidíteni minden egyes nem olyan résztől ami nem izgalmas) de ilyen ritka. Köszönöm le is töltöm mihelyst:D még van annyi hely a gépen hogy ráférjen. Köszi=)
2013. márc. 25. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!