Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Inuyasha: alternatív ending?...

Inuyasha: alternatív ending? (SPOILER)

Figyelt kérdés

Na szóval, mit gondoltok, erről:

Most néztem meg a teljes sorozatot, és arra gondoltam, h lehetne egy sokkal csavarosabb befejezése.

Ugye kút lezárult 3 évig, aztán csak ugy kinyilt, adva Kagoménak egy utcsó esélyt. Csak képzeljétek el: a kút örökre ugy marad, és Kagome lassan már el is felejti Inuyashát, és akkor egyszer csak feltűnik egy öltönyös, fiatal faszi, ősz hajjal, sárga szemekkel, és rámosolyog Kagoméra...Mert ugye Inuyasha halhatatlan, szóval az 500 évvel későbbi Japánban is él, ha nem ölte meg valaki, amit kétlek...Nem tudom, ezt a lehetőséget mért nem játszotta ki a manga iró. Na ez milyen ending lenne?? :))



2013. márc. 22. 19:01
 1/6 anonim válasza:
Ez egy jó elgondolás! Nekem tetszik ;)
2013. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Örülök, h bejön :), szivesen megnézném :))
2013. ápr. 20. 22:52
 3/6 Adamik Betti ***** válasza:
Én is szívesen megnézném, de azért a mostani sem rossz :)
2013. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Aztaaaa, nagyon jóóó! Ez jobban tetszik és logikusabb is mint ahogy az animében volt. Meg amugy is nekem nem tetszett annyira hogy Kagome képes volt otthagyni az egész családját és a világát, csak hogy a múltban élhessen.


Szerintem írd le a történetedet, dolgozd ki és tedd fel valami blogra vagy rajongói oldalra. Még az is lehet hogy lesznek tehetséges emberek akik szivesen rajzolnának hozzá mangát.

Értesíts légyszives ha tényleg kidolgoznád a történeted, mert érdekelne.

2013. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:D Csatlakozok az előttem szólókhoz! Nagyon ötletes!
2013. jún. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Aryl ***** válasza:
Valóban jó elgondolás, jó kis story. Mondjuk sok történet végződik így. Engem is érdekelne, ha esetleg megírod.
2013. okt. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!