Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történt az onlinewebfilmek....

Mi történt az onlinewebfilmek. Blogspot oldallal?

Figyelt kérdés
Annyira jó volt, most pedig nem elérhető. Ha valaki tud valamit, nyugodtan írhat privátot is. Az is érdekelne, hogy tervezik-e máshol újra megnyitni, vagy mi lesz. Sajnálom, hogy így "elvesztettem" őket...
2013. márc. 21. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, nem tudom miért nem ugrott fel nekem, amikor kiírtam a kérdést.
2013. márc. 21. 14:55
 3/7 A kérdező kommentje:

Mi a frász történik már? :D Második alkalommal látom, hogy új válasz érkezett (elvileg min. háromnak kellene lennie), az időpont is meg van, de a válasz sehol... - gondolom törölve lett valamiért.

Ha valaki nagyon közölni akar valamit, kérem, írjon inkább privátot, mert belehalok a kíváncsiságba, hogy vajon mi állhatott itt. ;)

2013. márc. 29. 17:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Linket osztottak meg, amit nem lehet. Ezért törlik.

A lepontozások ellenére is igazam volt abban hogy az oldal megszűnt, és a tartalma miatt. Csak hetek kérdése hogy az új oldalt szintén felfüggesztik.

2013. márc. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam, azért is lett volna jobb privátban.

Én felpontoztalak, számomra hasznos volt a válaszod. Meg is lepődtem, hogy miért lett lepontozva.


Amúgy olvastam valamit (az ügy kapcsán írták páran), hogy ez így állítólag nem ütközik törvénybe, mert ők csak linkeket osztanak meg, amiket már valaki más feltöltött. Hát nem tudom...

Mindenesetre én örülnék ha valahogy azért működne tovább az oldal, folyton lekésem a sorozataimat a tv-ben...

2013. márc. 30. 01:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vitatott a dolog. Van aki szerint a link megosztása egy oldal nem tárol semmit. Más szerint a linkek is jogvédett tartalomra mutatnak, így aki linket terjeszti az közvetetten a filmeket is terjeszteni, ami viszont bűncselekmény a szerzői jogsértések miatt.


Én egy ideig vezettem ilyen oldalt, mert valaki rám bízta. Sima fórum volt amiben linkek voltak elhelyezve. 3 év után jogvédői nyomásra be kellett zárni, miután az oldalt tároló szervertől a rendőrség is kikérte a regisztrátor adait hogy megtegye a feljelentést.

Én emiatt mondom, hogy a linkelés is probléma. A kérdéses oldal sem véletlenül zárt be. Azzal hogy újraindult egy új helyen csak időt nyertek maguknak, de később ugyanúgy megszűnhet.

2013. márc. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na igen, végeredményben az összes ilyen oldal bármikor megszűnhet, ez valahol mindig benne van a pakliban - csak többségünk szeret nem gondolni rá. Valamennyire persze érthető is, csak hát elég kellemetlen.

Mondjuk szerintem az effajta oldalaknál vannak sokkal problémásabbak is, talán azok felszámolására lehetne inkább koncentrálni...

2013. márc. 30. 01:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!