Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Néztek régebbi, nagy sikerű...

Néztek régebbi, nagy sikerű klasszikus filmeket?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen gyakorisággal, és milyen kategóriát?

2013. márc. 20. 09:44
 1/5 AccountManagerkovács ***** válasza:
100%

Mi számít régebbinek és mi számít nagy sikerűnek?

Pl. a Baljós Árnyak már lassan 14 éves film és borzalmas mennyiségű pénzt hozott be, de rajtam kívül mindenki utálja.

2013. márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nincs konkrét gyakoriság, néha előjön, hogy filmeket néznék, néha meg nincs kedvem hozzá. Ilyenkor nem nézem, hogy régi vagy új, hanem, hogy mihez van kedvem. De sok régi klasszikus van tervben, amit szeretnék még megnézni :)
2013. márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden mennyiségben és kategóriában nézek klasszikus filmeket. Bár nekem nem a kategória a fő fontosságú, hanem a rendező/forgatókönyvíró(k). Az, hogy milyen gyakorisággal, az attól függ, milyen hosszú. Például most fent van a gépemen a "Volt egyszer egy amerika" c. film, és az a 4 óra játékidő valahogy nekem túl sok, szerintem várnom kell a húsvéti szünetig vagy még tovább:D
2013. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szerintem klasszikusnak inkább a 30-as 50-es évekből

való filmeket lehet annak nevezni.

Nem egy 14 éves filmet :)) persze az attól is függ,

hogy hány éves aki azt irta

2013. márc. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 AccountManagerkovács ***** válasza:
26 vagyok, az én életemnek a felénél több a 14 év. Éppen azért kérdeztem, mi számít régebbinek, mert ha konkrétan az ötvenes évekről beszélünk, akkor oda lehetett volna volna írni, hogy arról van szó. Nekem egy 14-20 éves film már réginek számít, már csak az életkorom miatt is.
2013. márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!