Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » League of Legends, Captain...

League of Legends, Captain Teeeeeeemoo szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem újra a lol-t , szokásosan Trollkodok Teemoval , viszont mindenki azt mondja ADs-en jobb . Lehet hogy én vagyok hülye de AP-sen feed nélkül is baromi erős vagyok late game ( teszem azt 0-5el fordulunk 20 percre ) később mégis simán végig kiteolok egyedül 2-3 embert a gombákon , ráadásul 500 ap felett elég jól visz az auto attackom is .


Szerintetek ?


Jó build ez amúgy ? : Speedes cipő ; Nashor Tooth ; Nagy ap-hp-s maszk , Rod of Age ; Kalap ; Archangel és ha összes cucc megvan adom el a cipőt és veszek helyette +70% speed-es only ranged fegyót.


2013. márc. 19. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól csinálod, én is így szoktam.
2013. márc. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
46%
CAPTIN TEEMO ON DUTY
2013. márc. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia én ap-as hibridet szoktam csinálni:


- attack speed cipő, furorral

- malady

- nashor's tooth

- rabadon's deathcap

- phantom dancer/runaan's hurricane (hol ez, hol az, a lényeg, hogy gyors legyen)

- deathfire grasp a végén (bár ritkán sikerült teljes buildre kigyúrni :))

2013. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!