Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt a címe ennek a két...

Mi volt a címe ennek a két filmnek?

Figyelt kérdés

Az egyik egy osztagról szólt, akik a mocsaras erdőben voltak, ami tele volt csapdákkal, és onnan próbáltak meg kikeveredni. Valahogy belebotlottak egy félkarú emberbe is, meg az egyik begőzölt, és egy vörös keresztet festett a mellére, a knyhónál, amire rábukkantak. A végén csak 2 jön ki élve, felveszi őket egy furgon, és egy falusi mulatságban ér véget a film, ahol disznókat vágnak, és táncoltatják a lányokat.


A másik egy katasztófa film volt. hárman lezuhanak az erdőben, az egyik egy idősebb öszes fazon, a másik egy néger, de a harmadikra sajnos nem emlékszem. A fő probléma a lezuhanás után jön, egy benga nagy medve formájában, ami egymás után hurcolja el őket. Egy jelenet van meg. Az őszes fazon tép egy darabot a pulcsijából, és horgászik egy pataknál, mikor felnéz ott van vele szemben a maci, ami jól megkergeti. Végül csak ő éli túl, és riporterek gyűrűjében kijelenti záróakkordként, hogy azért haltak meg a többiek, hogy őt megmentsék.


Sajnos csak ennyi maradt meg, mert mind a kettőt nagyon régen láttam, ráadásul kicsi koromban, és sokat el kellet kapcsolgatnom, hogy a szüleim ne lássák, hogy ilyen durva filmeket nézek :)

Köszönöm a válaszokat.



2013. márc. 18. 20:09
 1/4 ChrisM ***** válasza:
A második A vadon foglyai, az idősebb őszes fazon pedig Anthony Hopkins :)
2013. márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ne szivasss!!!

Az egyik kedvenc színészem O.O

Basszus ezt megint meg kell néznem :))))))))

2013. márc. 18. 22:10
 3/4 ChrisM ***** válasza:

:))))

Nézd is, mert nagyon jó film, én legalább háromszor láttam :)

2013. márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első a Lápvidék harcosai (Southern Comfort)
2013. márc. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!