Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha berakok egy filmet a dvd...

Ha berakok egy filmet a dvd lejátszóba akadozik de ha számítógépen játszom le a filmet akkor végig viszi rendesen. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez így elég kevés infó,adhatnál kicsit többet.

Milyen film?Gyári dvd,vagy internetről beszerzett?Milyen formátumú,ha netről van,hagyományos dvd,vagy valami tömörített avi?


Amíg ezeket nem tudom,nincs ötletem(ha tudom sem hiszem,hogy nagyon tudok majd segíteni,de így meg főleg :) )

2013. márc. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ROCKY 3 avi formátum netről töltöttem le és kiírtam dvd-re.

maxell dvd-r.Orion dvd lejátszó.A lemez nincs megkarcolva.A lejátszóba 5 percenként megakad a gép meg viszi rendesen.

szerintem poros a lejátszó fej.

2013. márc. 12. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy karcos a lemez,vagy ütés érte,ilyesmi...

Vagy pedig a lejátszóval van valami.Mennyi ideje használod?Más filmekkel nem csinálja ezt?


Szerintem írd ki megint,új lemezre,de ha csak öt percenként csinálja,az még nem annyira zavaró.

2013. márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
más filmeknél is akadozik de azok már eredetik szerintem a poros a lejátszó fej
2013. márc. 12. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. márc. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!