Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki lesz A a PLL-ben?

Ki lesz A a PLL-ben?

Figyelt kérdés

Hallottam azt a variációt , hogy Mona (de ő nem lehet, mivel valamelyik részben bemegy hozzá az igazi A és mondja neki Mona: megtettem amire kértél.


Aztán sokan azt mondták, hogy A csak egy csapat..de szerintem valakitől mindig kapták a megbízásokat, szóval van egy főnök..


Azt hogy Toby vagy Jenna lenne A kötve hiszem max mindketten benne vannak.


Volt aki azt állította , hogy Aria... ez most komoly????? nemáár.


Meg egy egész izgalmas feltevés is volt még, miszerint Alison volt...csak neki volt egy ikertestvére Courtney aki elmebeteg volt és VALAMIÉRT Ali ment be helyette és elszökött onnan, és a lányok csak Courtney-t ismerték és Alison az ikertestvérét is ugyanúgy zaklatta. De ha Courtney volt elmebeteg, ugyan miért viselkedett úgy???


Ezrának meg milyen indítéka volt?

További ötleteket/magyarázatokat/ feltevéseket / MEGFEJTÉST várok.


És ha jól tudom lesz 4. évad is?

Ja és sokan írták, hogy könyv alapján van.

Csak nagyon bonyolult leírni h ki lesz A végül.. Nos ha valaki tudja írja le!!!:)))



2013. márc. 10. 17:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint ha Courtney volt az elmebeteg, miért Alison viselkedett úgy *?
2013. márc. 10. 17:20
 2/9 anonim ***** válasza:
Wren. <3
2013. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ne máár ez most komoly? honnan veszed? hogy derül ki?
2013. márc. 13. 14:36
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem is lehet a Wren. Nekem mutattak egy képet. Írj rám és elküldöm neked is.:)
2013. márc. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem azt a képet én mutattam neked!! :)
2013. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehetséges:D
2013. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szerintem mégsem Wren lesz az, amikor beszél Hannával valaki figyeli őket! És ha ilyen rejtett helyekről lehet látni, hogy valaki figyeli őket , az mindig A..
2013. márc. 16. 18:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Valamiben akkor is sántikál... főleg az utolsó részben volt nagyon nagyon más mint eddig.. talán dühös volt! Ez a megfelelő szór rá.
2013. márc. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy 'A' az egy csapat,és a második évad utolsó részében kiderül hogy Mona az A. de nem biztos,én így tudom.. :DD szerintem nem wren mert mikor ian holttestét megtalálták akkor wren is ottvolt a lányokkal,de valai akkor spencer táskájába tette a mobilt
2013. márc. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!