Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismerős valakinek ez az...

Ismerős valakinek ez az ifjúsági sorozat?

Figyelt kérdés
Nem volt olyan hosszú, szvsz 6-8 részes lehetett. A történet középpontjában egy ikerpár állt, akiket születésükkor szétválasztottak. Misztikus sorozat volt lényegében. Az anyjuk egy óratoronyban szülte meg őket, aztán meghalt, elképzelhető, hogy villámcsapás miatt. A lányt egy normális család fogadta örökbe, ő volt az amolyan főszereplő; a fiút mintha szegény, rossz család vette volna magához, legalábbis lenézték, amikor megérkezett. A fiúnak és a lánynak is volt egy gyűrűje, amik együtt egy Yin-Yang szimbólumot alkottak. A fiú előbb jön rá a gyűrűk jelentőségére. A lányhoz elmegy a barátnője, de lehet, hogy csak az anyukát vágja át ezzel, turkál az ékszerei között, amikor a gyűrű megszúrja az ujját, de megtetszik neki, ezért ellopja. A fiú a tolvaj lányt hiszi először a testvérének. Az óratoron is szerepet játszik, mert megállt, amikor a villám belecsapott, az idegenvezető férfi szerint megvizsgálták minden egyes alkatrészét, külön-külön működőképesek voltak, de együtt nem akartak működni. A végén a fiú és a lány együtt mennek fel a toronyba egy viharban, a gyűrűket összeérintik, villám csap bele és elindul az óra.

2013. márc. 10. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:

itt is kérdezd meg, nagyobb az esély a sikerre, mert ide a gyakorira inkább tinik járnak


[link]

2013. márc. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem engedi a topikba belépést, hiába regisztráltam.
2013. márc. 11. 09:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Már nem aktuális, mivel rájöttem, hogy angol nyelvű sorozat volt, így angolul pár kulcsszóval megtalálható volt.
2013. márc. 11. 09:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor légyszi mondd meg a címét :-)
2013. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gemini Faktor címen futott, angol, 6 részes.:) Elég volt angolul beírni, hogy ikrek, óratorony, yin-yang, tv-sorozat.
2013. márc. 11. 11:46
 6/7 anonim válasza:
Basszus, de régóta keresem....
2019. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is emlékszem erre a sorozatra. Most kerestem rá. Még lehettem kb 7 éves amikor a tv-ben ment odahaza vagy a régi 1-es vagy 2-es adón. Arra emlékszem valamikor a nyári szünetben néztem. 87-es szóval velem egyidős. :) Nem is gondoltam volna. Youtube-on fent van angolul. Mostmár én is régóta kint élek, úgyhogy no problem. :)
2023. aug. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!