Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet ami brother...

Keresek egy filmet ami brothers vagy eféle volt a neve. A film 2 kinai vagy japán tesvérröl szól, besorozzák öket az egyiket elrabolja az ellenség és egymással küzdenek . Az egyik átadja magát a háborunak és a harcnak. Mi a film címe?

Figyelt kérdés

Keresek egy filmet ami brothers vagy eféle volt a neve.

A film 2 kinai vagy japán tesvérröl szól , besorozzák öket az egyiket elrabolja az ellenség és egymással küzdenek . az egyik átadja magát a háborunak és a harcnak.

Mi a film címe?


2013. márc. 8. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Most kínai vagy japán? Sokat segítene,ha ezt tisztázni tudnánk,ugyanis távolról sem ugyanolyan a két nemzet és a keresés szempontjából sem mindegy,hogy milyen országnál keresel rá.


Megnéztem egyébként asiatorrentsen,de semmi olyat nem találtam brothers címszó alatt,amire ráillene a leírásod. :(

2013. márc. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Harcosok szövetsége a magyar címe (Brotherhood of War), és dél-koreai :)

Nagyon jó film, és youtubeon is lehet fent van még :)

2013. márc. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszzíííí :)

Sokat keresgéltem utána.

2013. márc. 9. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!