Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Mentalista c. sorozat egyik...

A Mentalista c. sorozat egyik részének a végét nem értem (? )

Figyelt kérdés
a 3. évad 23.részében(Eper és vér 1. rész)amikor felrobban egy ember a benzinkútnál, utána Lisbonra is bombát tesznek, aztán kiderül, hogy a benzinkutas tette. Na és ennek a résznek a végén beszélgnek Lisbonék. mondják, hogy az egész mögött Red John áll. Na és erre miből jöttek rá?? mármint hogy RJ van a háttérben?? ezt miből szűrték le?
2013. márc. 7. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
minden mentalista részt láttam, ezt is és tudom miről beszélsz, de ha jól emlékszem itt is csak az volt a lényeg ,hogy Red John játszott patrickel, legalábbis nekem ez jött le belőle
2013. márc. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rájöttek h az ember valaki számlája után kutakodott és ez az ember Hightower-hez vezetett.

Hightower-t gyanúsították azzal h megölte a rendőrgyilkost.Pedig RJ embere ölte meg ezért Petrik megszöktette Hightower-t miután bebizonyította h nics köze RJ-hoz(régebbi részben).

RJ meg porbálja meg keresni Hightower h ráverhesse a gyilkosságot.

2013. márc. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!