Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek lehet ez az egész...

Szerintetek lehet ez az egész Pretty little liars "megfejtése"?

Figyelt kérdés

Csak akkor olvassátok el, ha bizos elakarjátok :D mert, bár persze nem tom a megfejtést, azért szerintem elég elképzelhető. :) : Szóval nem lehet hogy Ali-nak volt/van egy ikertestvére? Pl ott az a történet is, amit egyszer mesélt a két ikerről. Meg a vöröskabátos csaj, aki tökre úgy néz ki mint ő... meg hát ha ez az egész nem így van, akkor ki az "A" csapat feje? Oké, már Toby is elég furcsa volt, hogy benne van, de jó azt még lenyeltem valahogy. De végigvettem az összes szereplőt ( a leggyanúsabbak: Cece, Melissa, Jason,Jenna és a nem tom hogy hívják felügyelő)

és hát igazából nem tudnák jól megmagyarázni az indétékaikat... furcsa lenne.. szóval mitgondoltok egy egypetéjű ikerpárról? :D



2013. márc. 6. 21:35
 1/9 anonim válasza:

Hát igen ez már nekem is eszembe jutott, mondjuk kinek nem? :D De aztán én arra jutottam, h nem túl valószínű...ez a bizonyos "A" Alit is zsarolta, és a lány kutatott utána, nem tudta ki az...nem hiszem, h a saját ikertestvéréről sose hallott volna.

Talán még az lenne a legésszerűbb magyarázat, h miért nem hallottunk efelől a testvér felől, ha babaként elrabolták volna :D Aztán visszatért bosszút állni :DD De mint írtam ezt abszolút elképzelhetetlennek tartom. Elvégre a csaj a vörös kabátban lehet egy pszichopata személyiségtolvaj is :D

Egyébként régóta sejtettem, h "A" több embert takar, de a csapat fejének olyan embert képzeltem el, aki annyira nincs szem előtt...sztem az is lehet, h az "A" csapat vezetője "civilben" a lányok életében még nem is tűnt fel egyáltalán. Elvégre így sokáig lehet húzni a sztorit...

szóval akárki is a piros kabátos csaj, sztem még nem ismerjük, vagy ritkán tűnt csak fel a sorozatban.

de mondjuk semmi se az, aminek látszik, szóval tényleg bármi előfordulhat.

2013. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Wrenre tippelek, lányok! Imádom őt, de ez van. :P
2013. márc. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja én is rá gyanakszom:D ki látta a mostani (22-es) részt?:)
2013. márc. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én láttam, 2. vagyok. :)
2013. márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
abba is volt szó valakiről már nem tudom pontosan miről volt szó, de valakiről aki a Radley-ben dolgozott. Az nem a Wren?
2013. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vagy Dr. Sullivan
2013. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hmm rá nem is gondoltam....
2013. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Dr. Sullivan nem lehet,hiszen őt is megzsarolta 'A',szóval lehetetlen hogy ő az A-Team feje :) Fogalmam sincs,hogy ki lehet. Először én is Ali ikertestvérére,vagy valami ilyesmire tippeltem,de mivel Monára,és Tobyra se gondoltam volna,bármit el tudok képzelni. Akkora megkönnyebbülés hogy Toby nem 'A' hanem csak tettette magát... És a piroskabátos sem hiszen kimentette őket a tűzből(ALI) :3 ha láttátok az utolsó részt a 3.évadban,akkor tudjátok hogy Jenna,Melissa,meg az a Néger S-betűvel kezdődő(nemtudom a nevét) csaj valamit sutymorogtak szóval én őket tudom elképzelni,meg Wilden nyomozót is valahogy mert ő nagyon furi nekem :D Azért jó lenne már tudni hogy mi lesz az egésznek a lényege,megfejtése. Alig várom a júniust,az új részekkel! :3 ááááá :D
2013. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kamilla11 válasza:
Igeen! A sorozat vegen kiderul, h Ali él és az ikertestvere halt meg!
2013. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!