Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani jó és vicces...

Tudtok mondani jó és vicces animációs filmeket?

Figyelt kérdés

Most úgy rákaptam a témára, mert megnéztem ma a Rontó Ralph-ot, meg a Hotel Transylvaniat és mindkettő nagyon bejött :D Szóval ilyesmik érdekelnének még. Bár sajnos a legtöbbet már láttam. Amiket láttam pl.:

Shrekek, Jégkoszakok, Madagaszkárok, Nagyon vadon-ok, Fel, Vadkaland, Szörny rt., Így neveld a sárkányodat.



2013. márc. 5. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Terhelt terkel (Terkel in Trouble)

[link]

2013. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gintama
2013. márc. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pirosszka, ha nem énekelnének benne akkor abszolút favorit lenne.
2013. márc. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Toy Story
2013. márc. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Helo!


Amiket ajanlok, azok közül 2-öt nem lattam - de tudom roluk, hogy nagyon jok es meg is fogom nezni öket nemsokara :) -, de mindegyikröl elmondhato, hogy jo, söt nemelyik egyenesen remekmü:


A vandorlo palota, Kiki, a boszorkányfutár, Porco Rosso - A mesterpilóta, Pom Poko - A tanukik birodalma, de voltakepp valamennyi Ghibli film ajanlhato - mert fantasztikusan jok -, tovabba Charlie - Minden kutya a mennybe jut, A halott menyasszony - babfilm -, Herkules (Disney mese), Lúdas Matyi , Szaffi, Szindbád: A hét tenger legendája, A Simpson család - A film, Tintin kalandjai (2011), Roger nyúl a pácban...


jo szorakozast!

2013. márc. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fel, Alvin és a mókusok 1-3, Horton, Hotel Transylvania: Ahol a szörnyek lazulnak, Rio, Aranyhaj és a nagy gubanc :) most ennyi jut az eszembe :)
2013. márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Croodék, Jégvarázs, Derült égből fasírt, L'ecsó
2013. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gloria92 ***** válasza:

A fantasztikus róka úr :)

Eszeveszett Birodalom

2015. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SecretAngel válasza:

Sok a bolond!3D-s filmek peldaul :

Szorny RT

Szorny egyetem

Hotel Transilvania

Croodek

Gru

Gru 2

A halott menyasszony

Minyonok

Hos6os

A hihetetlen csalad

Agymanok

Vegre otthon

Nemo

Igy neveld a sarkanyodat

Igy neveld a sarkanyodat 2

Walle

Verdak

Verdak 2

Agymanok KB ennyi ami kapasbol jut eszembe ezek 3D animacios rajzfilmek.Nezd meg ezeket ha meg erdekel akkor utana nezek.Csak most kapasbol soroltam fel ami eszembe jutott.

2015. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!