Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem olyan animéket...

Oláh Márk(OML) kérdése:

Tudnátok nekem olyan animéket mondani ami jó és nem kevés része van?

Figyelt kérdés
,
2013. márc. 1. 23:38
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Narutót azt nézek egész jó :DD A legjobb
2013. márc. 2. 17:54
 12/29 anonim ***** válasza:
(Attól igen messze van ,de nem rosz)
2013. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Dragon Ball összes részét ajánlom! Megunhatatlan!!!
2013. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
A Yu yu hakusho a legjobb
2013. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Naruto ál az első helyen utána a Bleach
2013. márc. 2. 19:49
 16/29 anonim ***** válasza:
De miért csak tömeg shouneneket nézel ? Legfelkapottabb , de akkoris a legsablonosabb műfaj . Amúgy műfajon belül a One Piece porig alázza az összes többit .
2013. márc. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Betty-Detty ***** válasza:
Inuyasha,165 részes+final act,ami 26 rész(asszem),a sztory nekem nagyon tetszik,van benne harc,humor és szerelem,nekem ez az egyik kedvenc animém.Jó szórakozás!
2013. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Az One piece nincs túl szépen megrajzolva
2013. márc. 2. 21:04
 19/29 anonim ***** válasza:

Tényleg , ajánlom hogy ha nekikezdesz az itt írottaimnak , figyelmesen olvasd végig és ha elkezdenéd , jó szórakozást hozzá (és minden olyannak aki bele olvas olvassa végig ) :



És ? Grafika a legutolsó szempont és nem is csúnya a One Piece egyszerűen a világa miatt fura , fura szerzetek vannak benne , de ez a kalandhoz kell is ..

Egyébként meg a grafikájával sincs nagy gond , régen mikor 14éve indult kezdetleges volt , de idővel szebb lett jóval , lassan 600részhez ér .. nem véletlen hogy ennyit megér a sorozat , lásd : Bleach-t kaszálták , Fairy Tail (pont ma jelentették be) kaszálták , Naruto-t is szerintem előbb utóbb fogják mert megint fillereznek jövőhét utántól...

One Piecében meg ha van 580részben 40 filler rész már sokat mondtam . (ugye Bleach és a NAruto fele filler..)


itt van még 360p-ben sem csúnya : http://www.youtube.com/watch?v=2QXHlFJeYjc


És én azt hogy a One Piece a legjobb , úgy mondom hogy a One Piece-t UTÁLTAM kb egy évvel ezelőttig , addig Naruto-t istenítettem , azóta láttam pár igazi mestermű animét , természetesen nem shounen műfajban , de műfajon bellül is , igaz 8x próbálkoztam a One Piece-el , de megérte , 100x jobb arcok vannak benne mint narutoban meg a bleachben . Ajánlom hogy legalább nézz bele , például 400-tól kezd el egy 10részt , ha érdekel úgyis továbbnézed , ha nem akkor meg .. ez van egyszer majd rájössz:D Igazából szerintem ez a nagy erőssége a One Piecenek , a kalandok , na meg a a Világa és annak a mélységei , mert itt végig az megy (amit egyébként a naruto mangakája most erőltet a naruto mangában már jópár fejezet óta, szerintem gyengén..) hogy minden kapcsolatos mindennel , régi karakterek visszatérnek , idővel rájössz olyanra amit mongyuk 50részel ezelőtt nem tudtál , bizonyos okokból találkozik egy karakterrel Például a 150.rész fele (Blackbeard) és később kiderült hogy miért volt ott és ebből lessz egy nagyobb horderejű dolog . A mélysége az egésznek , az hogy nem egyszerű , jó talán 1 fokkal gyengébb történetileg mint a Naruto , mert azért a narutoba vittek öszesküvéseket , meg 1-2 jó dolgot , de nincs mélysége . A One Pieceben viszont mindennek van , nem egyszerű (A démongyümölcsök , a Haki , a Yonkou , a kalózok, a haditengerészek , a világkormány , a Supernovák , a Grand Line , a Shinsekai , vagy például maga a One Piece és Gol D. Roger , de említhetném D. Dragon-t is...) Pont ezért ha belenézel , amit ajánlok , akár 400tól (mert utánna 430tól jön a Impel Down börtön arc , később a Marineford-i háború , ahol lesz 1-2 epic csata) de ha belenézel és tetszik kezd el előlről hogy megérts minden kisebb dolgot. Te pont ilyen animét keresel , és pont a legjobbat hagynád ki , neeee :D


Kis Kedvcsináló videó : http://www.youtube.com/watch?v=wa8a_NXRQuo

2013. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Nagy Zia ***** válasza:
Yu Yu Hakusho a legjobb :D nagyon jó én láttam az összes részt :D
2013. márc. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!