Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok összehasonlítást...

ULTRAGOKU4 kérdése:

Tudtok összehasonlítást csinálni a dragon ball z és a naruto között? Hogy mi a közös bennük?

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Körülbelül semmi közös nincs bennük.
2013. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az igaz hogy nem sok van de van az biztos! igazából én tudnék mondani párat csak kiváncsi voltam a véleményekre!! ennyi :)
2013. márc. 1. 23:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát kell legyen benne hasonlóság, mert a Naruto készítője azt nyilatkozta, hogy ihletet merített a db-ból, am hát a ruha vmilyen szinten, esetleg az oozaru - kyuubi, Rock Lee- nél az edzés stílus az nagyon emlékeztet a dbz-ra, a shippuuden-ben a technikák is hasonlítanak, + (spoiler) - Naruto mikor már megszerzi a kyuubi erejét, s körülötte lesz az a kyuubi energia kissé emlékeztet a Super Saiyan szintre. Van még pár csak most nem jut eszembe több. Te mit vettél észre?
2013. márc. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a ruha nekem is feltűnt! mint például son goku nak van a kék polója meg a narancs szinű trikó-ja! ugy naruto nak is a dzsekije narancs szinű és vannak rajta ilyen kék minták ott a vállánál! akkor a cipőjuk is ahogyan son gokunak kék ugy naruto-nak is! akkor a hajuk is mert son gokunak mikor átváltozik ssj-be arany szinű lesz és felfelé áll! nos narutonak is felfelé áll és szintén arany színű!!!! akkor az aura szintén amit említettél :) igaz hogy narutonak vörös de szinte majdnem ugyanaz mint az ssj son goku nak! akkor a történetben még azt hogy ott van a kilencfarkú róka ugy a dragon ball-ban is ott van az oozaru! azért mondom hogy, mert az egyik osztálytársam azt mondja hogy egyátalán nincs lemásolva!! (jó hülye amugy) xD de igen ez mind! a karakter szinte teljesen megegyezik ://
2013. márc. 2. 11:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát igen ezek feltűnőek, am a kyuubi modot úgy értettem, hogy az új részek-ben mikor a szülei segítségével szerzi meg a kyuubi erejét, s teljesen arany-narancssárga színű erő veszi körül.
2013. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az hogy vannak benne hasonlóságok még nem jelenti azt, hogy le van másolva -.-
2013. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A majomkirályt vagyis az 5farkut pedig SON GOKU nak hivják. Ez egyértelmü utalás, vagy inkáb emlékállitás a DB elött.
2013. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az 5farkú jinchuriki-ját meg Roshi-nak hívják
2013. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!