Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Készült ilyen magyar film az...

Készült ilyen magyar film az elmúlt kb 7-8 évben?

Figyelt kérdés

Életem első és máig egyetlen castingja ezen a filmen volt. Gyerekszereplőket kerestek egy készülő filmhez. Gondolom sejtitek, hogy nem jutottam be, de érdekelne maga a film. Mivel készülő film volt nem sokat árultak el belőle. Úgy emlékszem a tv2 székházába mentünk, szóval lehet, hogy médiatámogató volt benne (biztos nem sorozat volt)

A szövegben amit el kellet próbálnom egy hangyáról szólt. Eljátszottuk, hogy mászik a kezünkön.

A párom kérdezte:

"Szerinted megszokta a rajt?"

Én meg mondtam még valamit, de csak egy mondat maradt meg.

"Nem fognak k.rni, zajongani egész éjjel."

Aki látott ilyen filmet az elmúlt nyolc évben kérem írja meg. Tudom nem sok, de csak ennyit közöltek velünk. Szeretném tudni miből maradtam ki anno :)

Köszönöm.



2013. febr. 27. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy szinkronhangot kerestek.

Több hangyás mese is készült mostanában, én erre tudnék csak gondolni.

Pl Egy bogár élete

2013. febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem :)

Az Egy bogár élete 1998 -as animáció, ami nem egészen fér bele a 7-8 évbe. ÉS nem szinkronszínészeket kerestek, hanem rendes gyerekszereplőket, élő emberes szerepléshez :)

2013. febr. 28. 17:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!