Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a filmnek?...

Edward Scissorhands kérdése:

Mi a címe ennek a filmnek? Sajnos csak egyetlen jelenetet láttam belőle.

Figyelt kérdés
Egy család vacsorázik. Az egyik fiú be akar jelenteni valamit, erre a testvére, meg a nagyanyja elkezdik, hogy biztos azt akarja bevallani, hogy meleg. Mondogatják, hogy nem baj, vannak helyes melegek is... és nem hagyják szóhoz jutni. Mikor végre abbahagyják, valami olyasmit mond, hogy újjászületett...Valamilyen vallásos dologról beszél, de nem emlékszem sajnos pontosan. Akkor elkezdenek beszélgetni arról, hogy milyen unalmasak a prédikációk a templomban, és, hogy mi8ndenki rohan mise után, hogy minél előbb a kocsijához érjen... Aztán az apa egyszer csak elájul. A nagymama meg erre azt mondja, hogy: az utolsó vacsora.

2013. febr. 25. 17:04
 1/3 anonim válasza:

[link]


Tipp.

2013. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem hiszem, hogy ez lenne. Viszont ezt biztos meg fogom nézni! :) :)
2013. febr. 25. 17:27
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyszer láttam, a Movies24-on.

De ezek után, ha jól tudom, rohantak a kórházba.

2013. febr. 26. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!