Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmről van szó?

Melyik filmről van szó?

Figyelt kérdés

Régen láttam ezt a filmet, és szeretném újra megnézni. Még gyerekként láttam, és utólag nagyából a nyolcvanas évek végére, de mindenképpen egy masszív kilencvenes évekbe sorolnám. Sajnos csak foltok maradtak meg belőle.


A történet annyiból állt, hogy egy könyvelő kinézetű, szemüveges öltönyös fickó telerakta a pótkerék tartót egy rakat pénzel, majd nekivágott egyedül a sivatagnak. Annyi maradt meg, hogy az autó szürke. Ezután ment mendegélt, majd egy kocsi veszedelmesen megelőzte majd nem sokkal odébb felborult. Egy fiatal házaspár ült benne, akiket persze felvett. Innen sok rész kimaradt, de egy benzinkutas jelenetre kifejezetten emlékszem, a férj megijesztette őket a mapfénytetőn keresztül, bohócnak öltözve, majd nyalókát adott nekik. Megint homály, a házaspár elkötötte valahogy a kocsit a könyvelőt meg hátrahagyták. Persze hogyhogy nem defektet kapnak, a fickó nyüglődött a kerékkel a nő hátrament a pótkerékért. Megtalálta a pénzt, de nem szól a fickónak, hanem betette egy zsákba, majdvéget ér az út és bojonganak kergetőznek a sivatagban, a vége meg annyi volt, hogy a fickó visszaserezte a kocsit, és elhajt a lemenő napfényben. Nem tudom kinek ugrott be, de akinek igen az kérem írja meg. Köszönöm :)



2013. febr. 25. 16:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!