Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hallottatok már erről a filmről?

Hallottatok már erről a filmről?

Figyelt kérdés
Elvileg a címe az, hogy Álmatrózok! A 80-as évek körül készült vígjáték! Sajnos többet nem tudok róla, de a szüleim nagyon szeretnék megnézni megint ezt a filmet! A címe nem biztos, hogy pontosan az ezért ha valaki tudja légyszi írja már le a pontos címét, mert a google sem talált ilyen címen filmet! Köszi!
2009. szept. 10. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A címe: Áltengerészek. Régen láttam egyszer, (úgy emlékszem nagyon tetszett) de ennél többet nem tudok mondani, a google se segített nagyon, az eredeti címe valószínűleg: "Marinai Falsi" Remélem ezzel tudtam valamit segíteni.
2009. szept. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. szept. 10. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Mégsem :) Tévedtem a cimét illetően, de megvan végre:


La dottoressa preferisce i marinai


Itt megtalálod az adatlapját:

[link]


És itt egy részletet belőle, hogy be tudjátok azonosítani, tényleg ezt keresik e a szüleid:

http://www.youtube.com/watch?v=ggyOAQrF5H4

2009. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon köszi! Már nagyon régóta keresem ezt a filmet, csak most az a bökkenő, hogy sehol sem találom ahonnan le lehetne tölteni! Ha véletlenül megtalálnád torrenten vagy esetleg eredeti dvd-n valahol ahol meglehet vásárolni, küld már el légyszi a linket! Még egyszer ezer köszönet!
2009. szept. 10. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!