Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vámpírnaplókat fogják még...

A Vámpírnaplókat fogják még adni tévében?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy régen adták az RTL-en. Vajon fogják még adni valamelyik csatornán? Esetleg van amelyiken adják?

2013. febr. 21. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg nekik, mert nincs nagy nézettsége. Lássuk be, 90%-unk felirattal nézi amint kint leadták. nekem nem is hiányzik a tvből, a szinkron egy nagy darab sz_r.
2013. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Alkonyat-Vámpírnapló ***** válasza:
A Coolon, meg a Prizmán Keddenként adják. 1. 23:05, 2. 22:00-kor.
2013. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Csak az a kár, hogy ilyen későn adják. Lehet, hogy többen néznék, ha legalább egy kicsivel hamarabb lenne...

2013. febr. 24. 11:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom, ha prizma+cool már nem adja...
2013. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De, most fogják adni kedden az első évad első részét.-úgy néz ki elölről kezdik.
2013. febr. 25. 09:56
 6/7 Mómóka16 ***** válasza:
sajnos ne adják sehol de jo volna jo kis sorozat volt
2013. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A sorozat+ megy 22:50-kor szombat,vasárnap ;)

Meg a Coolon,de az nem tudom pontosan,ghogy mikor.Egyébként nem rég kezdték megcsinálni a 3.évad szinkronját,és reméljük folytatják a 4.évaddal is :D és állítólag az RTL-en fg menni.Nem biztos,de nagyon remélem,hogy igen ;9 Csak ne legyen késő este :/

2014. márc. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!