Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki valami jó sorozatot?...

Valaki valami jó sorozatot? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Valamit amit lehet darálni, nézeti magát... Ilyen volt a Dexter, a Supernatural 4-5. évada, a Doctor Who, meg fogjuk rá a The Walking Dead is. A trónok harca nem tetszett, de amúgy jöhet szinte bármi. Még annyi talán, hogy ne vígjáték legyen... Persze ha vannak benne humoros részek az nem gond, de nem egy Így jártam anyátokkalt, vagy My name is Earlt szeretnék nézni.


Köszöntem előre is!


2013. febr. 20. 22:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Lemaradt: a 24 is elég unalmas volt, viszont a The Sopranos tetszett úgy-ahogy.
2013. febr. 20. 22:20
 2/10 anonim ***** válasza:
The Prison Break?
2013. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Grimm? :D
2013. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lost, Roma, Spartacus, American Horror Story
2013. febr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Legjobbak: The Wire (elég lassú, pláne az elején, de amúgy zseniális), The Shield (ez már jóval gyorsabb, pláne a későbbi évadok), Sons of Anarchy (ha a The Shield tetszett ez is tetszeni fog, Kurt Sutter sorozata, akinek már a The Shield-ben is elég nagy szerepe volt, így sok The Shield-es színész van benne, szóval csak The Shield után érdemes nézni), Breaking Bad.

Ez a 4 kultsorozat, és mindegyik valami bűnügyi témáról szól (rendőrség, drog, motorosbanda), szintén hatalmas sorozat, de teljesen más téma a Lost.


Akármelyik sorozatjunkie-t kérdezed, ez az 5 sorozat az, amit valószínűleg a legtöbben ajánlanának.


Ezek után szintén rohadt jó sorozatok, csak mégsem azonos szinten vannak: Justified, Spartacus, Boardwalk Empire, Suits

2013. febr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Így első átfutásra a Róma, a The Shield, és a Lost fogott meg, ezeknek fogok adni szerintem 1-1 esélyt. Illetve a Grimm se lehet rossz, de leírás alapján sima Supernatural copy-nak tűnik... The Wire-ba is belenéztem már egyszer, de 2-3 rész alapján nem nyert meg magának, kicsit túlértékeltnek tűnt imdb-n. Breaking Baddel is tényleg elég gyakran futok össze, de ez a motoros banda dolog nem az én világom. :)


Amiket itt megemlítettem sorozatokat, megtudná mondani valaki hogy végük van-e már, és ha nincs lehet-e tudni mennyi van hátra a történetből?

2013. febr. 21. 00:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Homeland és a Breaking bad kötelező darab :-)
2013. febr. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Once upon a time, (Egyszer volt hol nem volt) (Van szikronnal az első évad a másodikat most kezdik majd adni az m1-en de feliratosan nézhető folyamatosan jön a heti 1 rész)

Games of trones (Trónok harca) (Az első két évad szinkoronos már)

Arrow (A zöld íjász) (Ezt most kezdték el adni az rtl-en így csak az első pár rész szinkronos a többi feliratos)

Nikita (szinkronos az első két évad, ha jól tudom a 3.-at pedig feliratosan lehet nézni)

Az ügyféllista (1 évad van egyenlőre, de lassan jön a 2. viszont az az egy már megtekinthető szinkronosan is)

Hősök(Ebből is kell lennie szinkronosnak, tekintve, hogy M.O.-n is volt adva)

2013. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is a breaking bad-et tudom ajánlani :)
2013. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

arrow

american horror story

revolution

being human

primeval new world

2013. febr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!