Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A vampirnaplok elso részeiben...

SzendyB kérdése:

A vampirnaplok elso részeiben Damonnak egy csomó képessége van (álom befolyásolás, köd, valamit csinált a varjuval is es Carolinet magához hívta) ezek hova tűntek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 20:21
 1/4 anonim válasza:
Nem tűntek el csak szerintem szimplán nem használja őket!
2013. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MissYvonne ***** válasza:
Az írok egyből kivették a sorozatból ezeket a képességeit,mert rájöttek,hogy ezek túl "természetfölöttiek" . :facepalm: De a könyvekbe viszont megvannak ezek,és én inkább azokat ajánlom,mivel sokkal jobbak mint a sorozat,amit egyre jobban elcs*sznek.
2013. febr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olvastam az összes könyvet nekem annyira nem jött be..:( csak zavart h ha egyszer belerakjak akkor utánna miert veszik ki..
2013. febr. 17. 21:37
 4/4 anonim válasza:
nem valami olyasmit mondott Damon, hogy emberből kell táplálkozni hozzá? nem igazán emlékszem már erre amúgy, de szerintem ahhoz lehet köze, hogy már tasakból isznak és jót csináltak Damonból. imádtam a pszichopata Damont az elején, de most olyan cuki ahogy Elenával bánik! :D
2013. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!