Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttátok a vámpirnaplók ujj...

Láttátok a vámpirnaplók ujj részét nemtudom elhinni hogy Jeremi meghalt? Ez most komoly?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 18:41
1 2 3
 11/21 FannaL ***** válasza:
De nem láttátok? Ugye Bonie azt csak hallucinálta, hogy a nagymamája vele volt. És Shane is hogy a felesége, ez csak Silas műve tehát ő vámpír ölő emiatt félt tőle Kol.
2013. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
szerintem is egy ujjabb vámpir vadász mint Klaus apja volt
2013. febr. 16. 22:48
 13/21 SzendyB válasza:
Silas elvileg azt sem tudja h léteznek vampirok mert h az o idejében meg nem is voltak!
2013. febr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 fairi1 ***** válasza:

Túl szép lenne, régóta nem mertek kiiktatni fontos karaktert. Igaz a szerepe lejárt, ám ha meghal Elene vergődését lehet majd hallgatni részeken át.


TVD ismerve hallott karakterek nyugodtan feltámadhatnak, majd az elkövetkező részben kiderül mennyire marad halott..

2013. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
szerintem elena tényleg szereti damont
2013. febr. 17. 17:44
 16/21 FannaL ***** válasza:
Igen én is szurkolok neki. :)
2013. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem végleg meghalt Jeremy, nem ő lenne az első fontos, meghatározó karakter, aki meghalt (lásd pl. Alaric). A gyűrű rajta volt ugyan (lehet látni a következő rész promójában), de mivel már nem normál ember, hanem természetfeletti (vámpírvadász), ezért nem védi meg többé.

Silas szerintem nem fog visszahozni senkit, ez csak egy kamu volt, hogy ezáltal befolyásolja Shane-t, hogy feltámassza. Az meg hogy vámpír és boszorkány egyszerre, lehetetlen. Olyan nem létezik. Valaki vagy egyik, vagy másik, a kettő együtt nem megy.

Elméletileg ő egy boszorkány volt (vagy varázsló vagy ilyesmi), de mivel kiszívta Jeremy vérét nyilván vámpírrá vált (úgy lett halhatatlan), így varázsereje sem igazán lehet, max. valami nagyon minimális (pl. hogy be tudott mászni Shane meg Bonnie fejébe, hogy elhitesse velük, hogy a szeretteiket látják).

2013. febr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17. vagyok megint. Kedves 18-as én is ugyanazt írtam le, amiket te, csak közben nem sértettem meg senkit. Te viszont konkrétan lehülyéztél mindenkit. Ezek után tényleg ne csodálkozz, ha lepontoznak. Miért nem lehet normálisan leírni, amit akarsz? Miért kell egyből támadni?
2013. márc. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
MEGHAL: ÉN szurkolok a Klaroline párosnak!!!
2013. márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
-.-"
2013. aug. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!