Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Horror film, ami szerelmes is?

Horror film, ami szerelmes is?

Figyelt kérdés
a lényeg hogy helyes srác legyen benne a főszereplő, meg a szerelme :))) nem muszáj véresnek lennie, jó lenne ha inkább ilyen pszichikai lenne.. :)
2013. febr. 12. 19:25
 1/6 anonim válasza:
Véres valentin :D
2013. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Had ajánljak egy nagyon jó filmet, ami megszegi a "helyes lány, helyes pasi" feltételt. De "legalább" a film iszonyat jó gondolom ez csak jobban számít...


Låt den rätte komma in (Let the Right One In), svéd film, van remake-je is, de szerintem caskis az eredeti mindenek felett.

2013. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mielőtt kapásból elutasítanád, nézd meg: Alkonyat.

Szerintem jó kis története van, persze mese az egész, de nekem nagyon tetszik. Mielőtt leszólna valaki, nem vagyok fanatikus rajongó, egyszerűen csak tetszik.. :)

2013. febr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a véres valentín az tényleg jó *-* na de sorolok fel párat de ezekben nem hiszem hogy helyesek lennének a szereplők de nembaj xd -Eden lake

-REC 3

-Halál alagútja (ez ilyen szellemes)

-viasztestek

2013. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 benitusko02 válasza:

Bocs de nem szerelmes köpök a sirodra jó film

(thiller) szellemes

2013. nov. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 süti** válasza:
ez sajnos annyira nem horror..de elég jó film.. Az öngyilkosok szobája.. Mondjuk az inkább depressziós, de van benne bőven szerelem:)) egy emos fiuról szól aki az interneten keres "menedéket" es találkozik egy lánnyal egy virtuális játékba:D
2017. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!