Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor fog megjelenni a Vampire...

Mikor fog megjelenni a Vampire Knight c. sorozatnak a 3. évadja?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:

A manga ha jól tudom nemsokára befejeződik . Szóval lehet hogy a 4-5év alatt kiadott manga fejezetek kapnak anime adaptációt , viszont ahogy hallottam a manga a fele után elég mélypont volt .

De szerintem amíg vége nincs biztos hogy nem kap 3.évadot .

Ha vége lesz , talán jövőre már kaphat egy 24-26részes befejező évadot , legalábbis erre reálisabb esélyt látok .

2013. febr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is keresgéltem a dolgok után és találtam valamit! :D [link] <--- Itt,az egyik válaszoló azt mondta,hogy egy barátja japán,és annak az apja annál a cégnél dolgozik akik a Vampire Knight-ot készítik.És azt mondták,hogy igen lesz 3.évada és a címe Vampire Knight Destiny lesz.2013 nyarán fog kijönni Japánban,vagy ha késik akkor télen.Mert az apja és a cég tart egy kis szünetet.És lehet,hogy kicsit naív vagyok,de én elhiszem ^^
2013. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. márc. 24. 10:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen Noname oldalakon egy random válaszolónak hinni ..

Be sincs még jelentve , szóval nem is tudhatná , se malon, se anidb-n se ann-en nincs róla semmi .

2013. márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
van egy olyan weboldal hogy vampire knight lapunk és ott van egy 3.évad persze nem az igazi hanem valamelyik rajongó megírta és amúgy baromi jó csak ennek sincs vége.regisztrálj az oldalra és utána a hetedik ikon baloldalon.amúgy érdemes átböngészni az egész oldalt mert marhajó
2013. ápr. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!