Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tiniknek NEM FELNŐTTEKNEK...

FannaL kérdése:

Tiniknek NEM FELNŐTTEKNEK szerelmes filmet tudtok? Szóval ilyen gimis, fősulis jöhet. Minden este megnézek egy filmet, így láttam már egy párat. Lista lent.

Figyelt kérdés
a csúf szerelem, hercegnővédelmi program , Avalon gimi,Neveletlen hercegnő, Én és a hercegem Vadócka, Tinikadét Bajos csajok, LOL és ,Egyéb tündérmesék(filmben): Los Angeles-i, Hamupipőke történet, Volt egyszer egy dal,a villámtolvaj, hipervándor, A farkas és a lány, és stb. :)

#szerelem #tinifilm #képesség #mesék filmekben
2013. febr. 8. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
amerikai pite 1,2,3
2013. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de abból az első is elég volt.. valami borzasztó egy film. :D
2013. febr. 8. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Az amerikai pite igenis jó film, főleg fiataloknak...bár szerelmes filmnek egyáltalán nem nevezném.

Én ezeket szeretem:

10 dolog amit utálok benned

Rád vagyok kattanva

2013. febr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A rád vagyok kattanva-t még nem láttam:)

Nem tudom én nem vagyok oda az amerikai pitéért azt tesóm néztek(aki fiú, neki tetszett)..

2013. febr. 9. 12:16
 5/6 csingilingg84 ***** válasza:
Bájos törtető, Csajok Monte Carloban :)
2013. máj. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már őket is láttam. Hihetetlenül sok filmet néztem már. :)
2013. máj. 12. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!