Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki látta Miley Cyrus új...

Ki látta Miley Cyrus új filmét, a So undercover-t? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kinek tetszett??:>(nekem nagyon :P)

-ha igen,mi tetszett benne?

-hasonló filmeket tudtok? :)


2013. febr. 8. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
hol nézted meg? *o* akarooom 
2013. febr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A movie.cc oldalan :)
2013. febr. 20. 15:48
 3/5 A kérdező kommentje:
moovie*
2013. febr. 20. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó! Ami a legjobban tetszett talán az, hogy nagyon illet Miley-hoz. Annyira hiteles volt,ahogy játszotta és,ahogy ismerjük őt! Szerintem ez nagyon jó, csak úgy,mint a LOL! =)
2013. jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is láttam az onlinefilmek.hu-n. Nekem dettó nagyon tetszett, szerintem sokkal jobban illenek Mileyhoz az ilyesmi szerepek, mint anno Hannah Montana. Azt is egész ügyesen eljátszotta, de ebben a filmben nekem jobban tetszett. Valahogy nagyon ügyesen megformálta a karatert. Egyébként nekem ami kissé hasonló, az egy Sandra Bullock film, a Beépített szépség. Abból van már egy ideje kettes is, de azt még nem láttam.
2014. ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!