Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Irnátok ilyen filmeket/sorozat...

Irnátok ilyen filmeket/sorozatokat?

Figyelt kérdés
Tini szereplők; több mint csók(szüzesség elvesztés,...); tetkó/pc csináltatás,lógások, szülőkkel való összeveszés...:DD kicsit más mint az ilyen általános tinifilmek/sorozatok(pl: 90210,macskám a családom és a fiúk,pletykafészek meg ezek).Ismerem a SKINS-t,de az meg nagyon elvont számomra.Láttam már a tizenhárom c. filmet is:D lécci aki tud,irjon:ÉÉ
2013. febr. 2. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Hááát öm. Jane by design ugrott igy be a pc-ről. ha szexet akarsz nézni, akk amcsi pite. aaaaz elcserélt lányokban is van 1szüzességelveztős' rész(ek). Kínos, ami nekem nagyon bejövös habár mittom én... :D Misfits, szex, duma dögivel. A tetovált lány mind2-ő. ha kigyúrt pasikat akarsz nézni, akk testvériség meg magic Mike, de igazából, semmi oylasmi nem jut eszembe amit kértél.. lehet másnak viszont igen. remélem tudtam segíteni :D
2013. febr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
fuu köszi nagyon.!:DD ;)
2013. febr. 2. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!