Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy is van a kör c. film?

Hogy is van a kör c. film?

Figyelt kérdés
nemnagyon értem a végét (az első résznek). szamara eddig is gyilkolt, miért baj, mikor kivették a hulláját a kútból? S mi a lényege annak a lemásolt kazettának?

2013. jan. 28. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

lemásolt kazetta - folytatódik a horror, ha más is megnézi

hulla - megzavarták, feldühítették, még jobban előhívták a gyilkos motivációit

2013. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lemásolt kazetta lényege, hogy aki lemásolja a kazettát, azt Samara nem öli meg, mint ahogy a főszereplő nő sem halt meg, mert aki lemásolja, az lényegében segít Samarának, mivel így többen láthatják a filmet, terjed. Ezért másoltatja le a fiával is.
2013. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
írtem :)
2013. jan. 31. 20:58
 4/4 anonim válasza:
100%
Én nem félek tőle.Néztem az eredetinek a bemutatóját vége van nem csörgött a telefon ok ,mi történt? hát meg csörrent a telefon akkorát röhögtem ,jön be anyám felveszi csak a bátyám volt Angliából.én humoros vagyok az ilyen helyzetekbe én így reagálok :)
2013. szept. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!