Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » "A ravasz, az agy és két...

"A ravasz, az agy és két füstölgő puskacső" c. film Blu-Ray?

Figyelt kérdés

nagyon kene nekem ez a film,de csakis kizarolag Blu-Rayen.

angolul kiadtak kulfoldon, de sajnos azt nem tudom, hogy vajon magyarorszagon,magyar szinchronnal forgalmazzak e ebben a formatumban.

googlen sajna sikertelen a probalkozasom

valaki tudna segiteni, hol juthatok hozza,esetleg kideriteni, hogy kiadtak e Blu-Rayen magyar szinchronnal? koszonom szepen


2013. jan. 24. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:

"szinchronnal"

azta

2013. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ennyire unatkozol? ha a kerdesre nem tudsz valaszolni, akkor legy olyan szives es ne a helyesirasban keresd a hibakat mint unalomuzesi szorakozas :)

azert jarnak ide az emberek, hogy kerdeseket tegyenek fel,es remelhetoleg azokra valaszt is kapjanak,nem pedig azert hogy masok tanitonenis tollbamondasjatekainak uj missziot hozzanak letre :) tokmindegy, hogyan irom,szerintem ertheto mindenki szamara mit akarok. tehat azzal,hogy hozzaszoltal, nem jutottam elobbre :)

2013. jan. 24. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!