Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Oscar Gálára csak meghívás...

Az Oscar Gálára csak meghívás alapján lehet bejutni, vagy lehet jegyet venni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom magára a gálára meghívás szükséges,gondolom hozzátartozókat is lehet vinni. Ahol bevonulnak,a vörös szőnyeg mentén ott szoktak lenni civilek,de szerintem oda pedig nyeremény útján jutnak be.

De ez nem 100%,csak valamiért így tudom.

2013. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet az afterpartyról, arról nem tudsz valamit?:D
2013. jan. 23. 22:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Oda meg ismeretség kell.Szerintem az már lazább,de még így se hinném,hogy hozzánk hasonló földi halandók bejutnak oda. A nemedet nem írtad,de ha gyönyörű csajszi vagy jó pasi vagy,akkor több esélyed van,mert a szép emberek növelik az est fényét. Pl. Palvin Barbi (nem vagyok rajongója) is a kinézete miatt jár ilyen helyekre.

De ezt csak tippelem,nem vagyok járatos az ilyesmikben,szóval ne vedd készpénznek azokat,amiket írtam,nem szeretnélek félrevezetni.

2013. jan. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!