Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan, akinek nem tetszett...

Van olyan, akinek nem tetszett az Ezel - Bosszú mindhalálig sorozat?

Figyelt kérdés

Én láttam sorozatokat de ilyet életembe először láttam és szerintem utoljára. Brutálisan megvan tervezve minden apró jelenet és végre nem egy csicsás giccses sorozat, hanem egy komoly történet. Hajrá Törökország így tovább! : )

http://www.youtube.com/watch?v=_ky5OtGkpOw


2013. jan. 22. 20:57
 1/4 anonim válasza:
biztos van olyan akinek nem tetszett. kinek a papp kinek a pappné! de amúgy szerintem kegyetlen jó sorozat, én már 3x néztem végig, lefoglal, mindig tanulni belőle valami újat!
2013. jan. 27. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kerdezhetek valamit? mikor mondja meg ezel eysanak hogy o omer?

vegig neztem es nem lattam...

2013. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem sok sorozatot néztem eddig életemben,mert egyik sem kötött le.Ezt elkezdtem nézni és nem bírtam abbahagyni!Gépen néztem hétvégente,egyik vasárnap megnéztem belőle 11 részt.Azért nem néztem tovább,mert már elaludtam :D

Bár a vége az nekem egy kicsit csalódást okozott,mert így csak találgatunk,hogy kihez ment Can motorral.

Na mindegy.


A kérdésre válaszolva,sokan utálják a sorozatot.Több ismerősöm csak azért nem nézte,mert sok baki van benne.Belógó mikrofonok stb..Engem is zavartak az ilyen mellélövések,de a történet kárpótolt bőven ezekért.

2013. máj. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És ha vannak benne bakik????? Akkor mi van??? Szerintem egyáltalán nem ez számít, hanem a tartalom!! Személy szerint én egy ilyen "úgy nevezett" bakit sem vettem észre, mivel én a cselekményre fókuszáltam, nem pedig annak a "hibáira". Aki pedig ez alapján dönti el, hogy mit fog megnézni és mit nem, az sok mindenből ki fog maradni!!! Ez a sorozat pedig nagyon sok tanulságot rejt magában, ami hasznos lehet és hasznos is a mindennapokban! És egyetértek abban, hogy ez egy komoly történet! Egy szappanoperához sem hasonlítható!! Ilyen sorozat nincs még egy a világon és nem is lesz!!! :) <3
2015. máj. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!