Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sasuke az mondta, hogy feléles...

Sasuke az mondta, hogy feléleszti a klánját, de ezalatt mit értett? Úgy értem ahoz családot kéne alapítania, de ő nem éppen ezt csinálja. Vagy ő ezalatt valami mást értett?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 16:21
 1/10 Kameko-san ***** válasza:
Gondolom először a bosszúját akarja teljesíteni.
2013. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet úgy gondolta a klán felélesztését,h miután bosszút áll Itachin úgymond családot alapít és ő lesz a klán feje. De sztem ahogy halad a történet és a dolgoknak hála amik közben kiderülnek, már úgy van vele,h egyedül akar legyőzni mindenkit, ne legyen senki se aki kéeps őt megállítani, és ha kell az élete árán is,de bebizonyítja,h az Uchihák erőben mindenki fölött állnak, pl ha sikerült volna megölnie a kagéket akk azzal biztos örökre bevéste volna a nevét a történelembe.
2013. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kameko-san ***** válasza:
100%
Na igen, a végén már nem hangoztatja a klán feltámasztását. Bár amilyen dolgok kiderültek nem is csodálom...
2013. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és én azt a macross nevű sorozatot nem ismerem.
2013. jan. 20. 15:42
 5/10 A kérdező kommentje:
Bécsi rossz helyre írtam a komit. Sorry
2013. jan. 20. 15:43
 6/10 Connor[]$ ***** válasza:
100%
Feleségül veszi sakurát szerintem,visza fog menni a faluba hisz a madár csak hazudot nekki
2013. jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kameko-san ***** válasza:
50%
Mondjuk nem Madara verte át, de most inkább nem spolirezek... De remélem nem veszi el Sakura-t.
2013. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azzal akarja feleleszteni a klant, hogy elpusztitja konohat es konohaiakat. Ugy gondolja, hogy ha kinyirja azokat akik bemocskoltak az uchiha nevet, akkor minden rendben lesz. De a gondolatmenete szerintem meg csak most kezdodik.
2013. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Connor[]$ ***** válasza:

fel hívom kedves olvaso figyelmét hogy eben a commentbe kitalácio következik!


Énszerintem madara obito csak azért gondolom hogy ö mert amikor sasukeval van láthato a arcán hogy ösze van zuzva és mint tudjuk obito is igy halt meg és nincs meg a egyik szeme gondolom hogy tudjátok hogy bito átadta kakasinak a egyik szemét gondolom én de majd kierül

2013. jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Connor[]$ ***** válasza:
Amugy Madara az obito amikor meg porbálja leveni a maszkját láccik a szikla nyom meg csak egy sharingan ja van tudjuk miért
2013. jún. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!