Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálják/utáljátok az...

Miért utálják/utáljátok az Alkonyatot és az Újholdat?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jó könyv mindkettő és a filmek is,bár Rob borzalmas színész.:) De a könyvek annyira érdekesek,és annyira magával ragadnak,hogy hihetetlen. Jobbak,mint az összes többi könyv együttvéve.
2009. aug. 30. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Hogy jobbak mint az ÖSSZES köny az sztem nem igaz :D

Bár még nem olvastam őket a film tetszik.

2009. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
33%
Én szeretem a könyvet, de a kérdésedhez kapcsolodva, nem ismerek senkit aki kimondottan utálná.
2009. aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Tudom, hogy le leszek pontozva, de nem érdekel.

Én már rengeteg könyvet elolvastam, és nekem túl sablonos volt az Alkonyat, simán kitaláltam, hogy mi fog történni, meg olyan üres.

Nekem ezért nem tetszik.


20/N

2009. aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Az előző mindent elmondott.

Egyébként mindenki áradozik, hogy mennyire jó, mennyire szeretik, közben meg semmi különleges nincs benne...őszintén szólva, szerintem sz*r.

tudom, hogy le leszek pontozva..de nem érdekel:)

2009. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
úgy akartam: engem SEM érdekel.
2009. aug. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Sablonos, minden fantáziát nélkülöző könyv.

Amellett, sokan vagyunk, akik szeretik a "vámpírkultúrát". És egy eléggé röhejesre sikeredett vámpírság lett, ami az Alkonyat könyvekben van. Olyan 14-17 éves kislánykáknak íródott, kifejezetten divatkönyv. Csak a pénzért és a hírnévért íródott.

És elég szánalmas, hogy a sok kislány ezt a könyvsorozatot gondolja a világ legjobbjának. Pedig semmiben sem kiemelkedő.

2009. aug. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké,nem a legjobb,de akkor is nagyon jó. Az Alkonyat még annyira nem,de az Újhold mindenképpen.
2009. aug. 30. 10:32
 8/11 anonim válasza:
67%
Megmondom őszintén engem sem érdekelt az Alkonyat és bnőm szinte fanatikussá vált.Annyira olvasta olvasta h fogtam magam beleolvastam én is. És Szeretem,de nekem a kedvenc a breaking dawn.:)
2009. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
54%
én imádom és a Breaking Down-ba el is sírtam magam a volturis résznél.
2009. aug. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát azért az igen erős túlzás, hogy jobb mint az összes többi könyv meg ilyenek. Szerintem marha jó könyvek, de azért olvastam már sokkal jobbat is. Mondjuk most eléggé rá vagyok hangolódva, meg nagyon bele tudom magam élni, de azért vannak a világon sokkal jobb könyvek. Szerintem sokszor kicsit túl nyálas a sztori, de mostanában szeretek túl nyálas dolgokat olvasni, feltéve, hogy nem az ilyen elcseszett, csiricsáré borítós ponyva hülyeségekről van szó.
2009. nov. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!