Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » "Minden, amit a sztárokról...

"Minden, amit a sztárokról tudni akartál" Ezt a sorozatot lelehet valahol tölteni vagy online-n nézni?

Figyelt kérdés

#sztárokról #akartál
2013. jan. 16. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes,hogy a "sztárokról" akarnak tudni az emberek mindent,de magukról semmit nem tudnak.


Rád bízom,hogy értelmezd.

2013. jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én csak Heath Ledger-re vagyok kiváncsi, mert érdekelek a halálának a körülményei. Mivel mégis csak egy jó színészről beszélünk és ez engem annó 2008-ban meglepett, most meg hallottam hogy ebben a sorozatban van egy rész róla. Ha normális választ nem tudsz adni akkor miért írsz amúgy ide? Manapság már ha olvasol valamit akkor nem muszály rá valamit írnod, ha meg unatkozol akkor menny el sétálni!
2013. jan. 18. 12:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, egy féreggel nem értemes vitatkozni, az állatok nem fogják ezt fel..


Nem tudom hol lehet, sajnos, én is keresem, de sehol sem találom! :(


A muszáj pontos j erre majd figyelj oda! :) További szép napot!

2013. ápr. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!