Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Éjsötét árnyék miről szól?...

Az Éjsötét árnyék miről szól? Mik a vélemények róla?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

A főszereplő egy vámpír, akit régen a falusiak bezártak egy koporsóba majd eltemettek kb a 19.században, majd a történet elején a mi időnkben munkások véletlenül kiássák és kiengedik. Visszatér a villájába ahol a leszármazottjai laknak, azt mondja h egy távoli rokon és megpróbálja felvirágoztatni a családot. Többet nem írnék, mert az már spoiler lenne.

Nekem főleg az eleje nagyon tetszett, élvezetes kis film, de sztem a legvége pocsék.

2013. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shiroku ***** válasza:
100%
Csatlakozok az előttem szólóhoz. Imádon Tim Burtont, mert egy istenadta tehetség, hát még akkor, amikor Johnny Deppel készít filmet, de ez nem teljesen jött össze nekik. Az eleje kifejezetten tetszett, de a vége egyáltalán nem. >.<
2013. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, jól indult a film, de a végére elvesztettem az érdeklődést... a vérfarkasos szálat teljesen értelmetlen volt belevinni a többi baromságról nem is beszélve. Ha a végét nem vesszük akkor viszont egész jó filmet sikerült összehoznia
2013. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
főszerepben a csodálatos jonny depp. a colins család szolgája, angelina beleszeret barnabasba, a család huszonéves csodájába, de barnabasnak egy másik csaszi tetszik, ezért elátkozza őt. először megöli a szüleit és a szerelmét, asztán vámpírrá váltosztatja, hogy örökké szenvedjen. majd mivel így sem lett az övé (ami magától érthetődő), szétkürtöli a városban, hogy egy vámpír él velük, és bezáratja örök időkig. 200 év múlva barnabas kiszabadul és elhatározza, újra megtalálja igaz szerelmét, és vissza adja azt a rengeteg fájdalmat amit átélt angelinának. érdemes megnézni! jók a pojénok és csodásan kereszteződik benne a horror és a vígjáték.
2014. jún. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!